مهاجرت سرمایه گذاری در کانادا

♦ مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

♦ مصادره اموال و مهاجرت سرمایه گذاری به کانادا

♦ کنترل فساد مالی در و مهاجرت سرمایه گذاری

♦ سرمایه‌گذاری از طریق ثبت اختراع

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت سرمایه گذاری در کانادا : مهاجرت سرمایه گذاری یکی از جدیدترین انواع مهاجرت است که به تازگی مورد توجه کشورها قرارگرفته. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در تعداد محدود از کشورها مانند انگلستان، قبرس، کانادا، استرالیا و … اجرا شده است. بنیان گذار این نوع ویزا کشور “سنت کیتس و نویس” در سال 1984 بوده که با جذب سرمایه گذاران از طریق خرید ملک یا کارآفرینی، اقامت این کشور را اخذ نمایند. تا سال 2006 این نوع دریافت اقامت ( مهاجرت سرمایه گذاری ) همچنان گمنام بود تا اینکه در این سال آمریکا با یک رویکرد افزایش سرمایه های ملی، شروع به ارائه ویزای سرمایه گذاری نمود. عرضه این نوع ویزا از طرف آمریکا کم کم باعث شد که سایر کشورها نیز شروع به ارائه این ویزا نمایند. به ویزای سرمایه گذاری ویزای طلایی یا پاسپورت طلایی نیز اطلاق می شود.

ویزای کاری

مهاجرت سرمایه گذاری در کانادا

مصادره اموال و مهاجرت سرمایه گذاری در کانادا

همانطور که در این قسمت اشاره شد نرخ مصادره اموال یکی از پر اهمیت ترین شرایط جهت رصد کردن استاندارد های سرمایه گذاری در این کشور می باشد. میزان و ریسک مصادره اموال در یک بازه عددی ۱ الی ۷ نشان داده می شود و هر چه این نمودار به عدد یک نزدیک تر باشد امکان و خطر مصادره اموال در آن کشور کمتر خواهد بود و افراد می توانند با امنیت بالا اقدام به سرمایه گذاری نمایند. کشور کانادا توانسته با ارائه نظام قضایی سالم نظر بسیاری از سرمایه گذاران خارجی را به خود جلب نماید که در ادامه پیشنهاد می گردد نمودار زیر را مشاهده نمایید.

کنترل فساد مالی در و مهاجرت سرمایه گذاری

از دیگر مسائل مهم جهت سرمایه گذاری و بررسی استاندارد های سرمایه گذاری در کانادا اشاره به فساد اداری و مالی و کنترل فساد مالی در این کشور است. تمام افراد می توانند قبل از اقدام به سرمایه گذاری اطلاعات کاملی را در این زمینه به دست آورند و با آگاهی قبلی سرمایه گذاری در کانادا را عملی کنند. آخرین آمار مربوطه به فساد اداری و اقتصادی کشور کانادا مربوط به سال 2017 می باشد. همانطور که در نمودار زیر مشاهده می فرمایید کشور کانادا در لیست بهترین کشورهای دنیا در باب کنترل فساد اداری و اقتصادی قرار گرفته است.

مهاجرت سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه‌گذاری از طریق ثبت اختراع

سرمایه‌گذاری در کانادا روش‌های متفاوتی دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها سرمایه گذاری بر اختراع است. اگر شما ثبت اختراع کرده و کشور کانادا کیفیت ایده کسب و کار شما را تایید کند، تمام مزایای مهاجرت به کانادا به عنوان یک شهروند ویژه را خواهید داشت.
سهام شرکت ثبت شده در کانادا که پایه‌ی آن یک اختراع است، ضامن حضور شما در کسب و کاری متعلق به خودتان خواهد بود. اما اقدام از این روش نیز مستلزم طی کردن مسیر ثبت اختراع است؛ این همان تخصص ماست، که مسیر مهمی را تا امروز برای ثبت اختراعات متنوع در حوزه هوش مصنوعی طی کرده‌ایم.

مزیت‌های مهاجرت در کانادا از طریق سرمایه‌گذاری (اختراع)

اقامت دائم کل خانواده‌ علاوه بر خودتان
ورود به کشور کانادا با وضعیت PR
شما سهامدار کسب و کاری خواهید شد که کارتان را در آن آغاز می‌کنید
صرفا داشتن مدرک زبان IELTS 5.5 جنرال کافی خواهد بود

تماس با ما