ویزای کاری اکراین

♦ شرایط اخذ ویزای کاری اکراین

♦ مهاجرت به اکراین و اخذ ویزای

♦ انواع ویزای کاری اوکراین

♦ مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار اوکراین

شرایط اخذ ویزای کاری اکراین

ویزای کاری اکراین : مهاجرت به اکراین از طریق ویزای کار در این کشور امکان پذیر می باشد، این امر منوط به آن است که فرد جویای کار اجازه کار در اکراین را داشته باشد و یا این اجازه را دریافت نماید.

این اجازه در حالتی محقق می شود که کارفرما کار مورد نظر را به مدت 3 ماه در اکراین و 3 ماه در کل اتحادیه اروپا آگهی کرده و پس از گذشت این مدت اگر شخصی با شرایط مذکور در آگهی یافت نشد، در آن زمان شخص متقاضی کار می تواند آن کار را دریافت کرده و به تبع آن ویزای کار اکراین را دریافت نماید.

یکی دیگر از راه های موجود مکاتبه فرد متقاضی ویزای کار اکراین با کارفرمایان و شرکت های اکراینی می باشد تا از این طریق موفق به اخذ ویزای کاری اکراین شوند.تمامی کشورهای دنیا قوانین و شرایطی را برای کار در نظر گرفته اند.

ویزای کاری

ویزای کاری

در کشور اوکراین نیز قوانینی برای کار وجود دارد، شاغلین در این کشور باید در طول هفته به مدت 40 ساعت مشغول به کار باشند. شاغلینی که در رده سنی 18 تا 36 سال قرار دارند باید در طول هفته به مدت 36 ساعت کار کنند.

در این کشور به شاغلین اجازه اضافه کاری داده شده است، ولی برای اضافه کاری ساعت مشخصی تعیین شده است. هر ساله متقاضیان می توانند مدت 120 ساعت اضافه کاری داشته باشند. به ازای اضافه کاری کارفرما باید مزایا و حقوق به فرد بپردازد

مهاجرت کاری به اکراین و اخذ ویزای کار در اوکراین

ویزای کار اکراین نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از سوی کارفرمای اکراینی است. افراد متقاضی کار در اکراین باید دارای تخصص، مهارت و تحصیلات در زمینه مربوط به شغلشان را دارا باشند. مشاغل مورد نیاز کشور اکراین به طور فهرست وار مانند مشاغل مورد نیاز کشور اتریش توسط دولت تصریح نگردیده است اما می توان از مشاغل ذیل به عنوان مشاغلی که مورد نیاز و دارای بازار کار مناسب تری نسبت به سایر مشاغل در اکراین هستند را نام برد.

دبیر زبان های خارجی
مدیر فروش
مترجم زبان های خارجی
مهندس IT
مدیر اجرایی

ویزای کاری

ویزای کاری

انواع ویزای کاری اوکراین برای مهاجرت به اوکراین

ویزاینوع B ( ترانزیت ) : این نوع ویزا در مواردی صادر می شود که فرد در نظر دارد از طریق اوکراین به مقصد دیگری سفر کند و این نوع ویزای ترانزیت برای مدت پنج روز صادر می شود.
ویزای نوع C ( کوتاه مدت ) : ویزای C نوعی ویزا است که در آن یک فرد خارجی قصد دارد از هر ۱۸۰ روز به مدت ۹۰ روز در اوکراین بماند. ویزای C به عنوان ویزای تک ورود ، دو یا چند ورود به مدت ۶ ماه صادر می شود اما برای دوره بیش از ۵ سال اعتبار ندارد.
ویزاهای نوع D ( بلند مدت ) : ویزای نوع D در مواردی صادر می شود که یک فرد خارجی قصد اقامت موقت در اوکراین برای بیش از ۹۰ روز را دارد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار اوکراین

♦ پاسپورت متقاضی که یک سال از زمان انقضا مانده باشد
♦ چند قطعه عکس متقاضی
♦ بیمه نامه سلامت متقاضی
♦ ارائه نامه تمکن مالی از متقاضی
♦ ارائه دعوت نامه یا قرار داد رسمی دریافت شده
♦ ارائه گواهی عدم سوء پیشینه تایید شده
♦ پرداخت هزینه های مربوط به ویزای کار اوکراین
♦ ارائه مدرک تحصیلی
♦ ارائه نشانی محل سکونت

تماس با ما