مهاجرت به چک اسلواکی و اخذ تابعیت آن

شرایط مهاجرت به چک اسلواکی : امروزه افراد زیادی خواهان مهاجرت به این کشورند و دلیل عمده ی آن وجود ویزای کاری ای است که به دلیل پیچیدگی بسیار کمی که دارد از ارزش بالایی برخورداراست این به این معناست که برای ورود به این کشور می توان از این راه اقدام کرد بدین شکل که مثلا طرح کاری ای را برای این کشور فرستاد که در صورت تایید از سوی دولت مربوطه می توان به عنوان کار آفرین اقامت آن را دریافت کرد که این اقامت موقت بوده و جهت اخذ این اقامت دائم باید از طرق دیگر اقدام کرد به علاوه ی اینکه  3 الی 5 سال زندگی در این کشور نیز لازمه اخذ این نوع از اقامت است.

روش های دیگر نیز برای اخذ اقامت و مهاجرت به چک

–  مهاجرت توریستی به چک

–  مهاجرت کاری به چک

–  مهاجرت تحصیلی به چک

–  مهاجرت ازطریق ازدواج به چک

–  مهاجرت ازطریق تولد به چک

–  مهاجرت از طریق سرمایه گذاری  به چک

–  مهاجرت از طریق همراه به چک

 

شرایط مهاجرت به چک اسلواکی

شرایط مهاجرت به چک اسلواکی

اما گذشته از این ها در این کشور روش مهاجر پذیری نیز رواج دارد واین موضوع که این کشور عضو اتحادیه ی اروپا بوده  و در حوزه ی شینگن قرار دارد از ارزش بالایی برخوردار است در واقع با داشتن پاسپورت این کشور می‌توان به تمام کشورهای حوزه شینگن بدون نیاز به ویزای شنگن ورود کرد.

همچنین کشور چک در  بخش اقتصاد خود و شرکت های صنعتی به جایگاه بالایی دست یافته و شواهد نشان می‌دهد که کشور چک از دسته کشورهای قدرتمندی است که دارای زیر ساخت های اقتصادی قوی ای است و به این ترتیب بهترین شرایط برای زندگی در این کشور فراهم آمده و نکته ی دیگر که هم دربخش اقتصادی این کشور و هم در بحث اقامت افراد  تاثیر گذار و دارای نتایج مثبت است ،مسئله ی سرمایه گذاری است .

که هم سطح اقتصادی این کشور را ارتقا می دهد و هم منجر به درافت اقامت افراد متقاضی می شود اقامت دائم شوند در واقع این کشور راه برای ثبت شرکت باز گذاشته است که این با این عمل مهاجر پذیری کشور چک نسبت به سال های گذشته 11 درصد رشد داشته است.

ودر نهایت دولت کشور چک این امکان را فراهم ساخته است که افراد سرمایه های خود را به طور مستقیم  وارد بخش پروژه های دولتی نمایند که به طبع این از تدابیری است که برای هردو طرف سودمند ونتیجه بخش استو در نهایت نیز برای اخذ اقامت و مهاجرت نتیجه بخش ترین روش ،از طریق سرمایه گذاری است.

که دشواری های بسیار کمتری نسبت به سایر روش های دیگر دارد که این سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت انجام می گیرد در واق به ندرت دیده می شود که افراد روش هایی دیگر سرمایه گذاری را مثلا در بخش اوراق انتخاب کنند .

از طرفی سرمایه گذاری در این کشور می‌تواند به سادگی اقامت دائم را شکل می دهدو نیاز به سابقه کاری و یا تحصیلی نیست و در اخذ اقامت همراه نیز بسیار مفید و مناسب است؛ و خوشبختانه این روش از سوی مهاجران مورد استقبال قرار گرفته است که میتوان از آن به عنوان نشانه ی نتیجه دار بودن این روش برای مهاجرت یاد کرد.

اما به غیر از بخش سرمایه گذاری روش دیگر دستیابی به مهاجرت و اخذ اقامت از طری ق ازدواج است این روش با آنکه زیاد مورد استقبال افراد نیست اما نتیجه بخش است بدین شکل که باافراد تبعه ی آن کشور ازدواج کرد و انجام این کار نیاز به ارائه ی مدارک خاصی هم نیز ندارد البته از نظر مالی باید بودجه به میزان کافی باشد.

 

شرایط مهاجرت به چک اسلواکی

شرایط مهاجرت به چک اسلواکی

شرایط سرمایه گذاری درچک اسلواکی چگونه است

 ابتدا باید گفت سرمایه گذاری در اسلواکی بنا به دلایلی همچون ثبات سیاسی و اقتصادی و وجود پتانسیل های فراوان در رشد اقتصادی و برگشت سود از بهترین مقاصد سرمایه گذاری محسوب می شود که تنها راه سریع و آسان برای سرمایه گذاری در کشور اسلواکی از طریق ثبت شرکت می باشد و می توان از این طریق با اقامت 5 ساله تابعیت را پس از 8 سال اخذ کرد و حقو و مزایای این کشور بهره مند شد .

همچنین این کشور از لحاظ میزان مالیات بسیار پایین است که این نکته ی قابل توجهی است در زمینه سرمایه گذاری در این کشورو اینکه درنهایت این موجب می شود مخارج نگهداری شرکت در این کشور بسیار پایین باشد و از مزایای دیگر سرمایه گذاری در این کشور همچنین می توان به اینکه شخص می تواند درسایر کشور های اروپایی زندگی کند.

یا به تحصیل بپردازد و یا از وام های این کشور بهره مند شود که برای تحقق این امر باید به شهرداری مراجعه کنند تا باطی کردن مراحل مربوطه از خدمات آن بهره مند گردند. در این کشور تامیزانی از افراد سرمایه گذار حمایت می شود که در صورت ورشکست شدن شرکت اموال فرد تحت عنوان مصادره از آنها گرفته نمی شود .

مزایای سرمایه گذاری در چک اسلواکی

از مزایای سرمایه گذاری در این کشور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–  پایین بودن میزان مالیات ها

–  ثبات اقتصادی

–  سرمایه گذاری و اخذ اقامت بدون محدودیت سنی

–  پایین بودن نرخ بیکاری

 سرمایه گذاری بدون نیاز به مدرک زبان

–  امکان سفر به تمامی کشور های عضو شنگن

–  دریافت کمک های مالی بین ۲۰ تا ۵۰ درصد هزینه های سرمایه گذاری متناسب با پروژه

–  امکان افتتاح حساب و اخذ وام از بانک های اروپایی بعد از ثبت شرکت در اسلواکی

–   پایین بودن هزینه زندگی نسبت به سایر کشورهای اروپایی

–  امکان دریافت خدمات درمانی و بیمه

تماس با ما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.