ویزای اوکراین 

ویزای تضمینی تحصیل در اوکراین : پس از دریافت ویزای اوکراینی خود از کنسولگری اوکراین شما باید از این ویزا استفاده کنید تا با خواندن مرجع عکس ها به شما کمک کند و تایید کنید که ویزای اوکراین شما تاریخ های صحیح دارد،که به شما اجازه می دهد تا طبق برنامه خود به اوکراین وارد شوید. شرکت ها مسئول اشتباهاتی که توسط کنسولگری اوکراین انجام شده است، نمی باشند.

تعداد ویزاهای مجاز به شرح زیر است :

ویزای یک بار ورود به اوکراین

ویزای دو بار ورود به اوکراین

(M) ویزای چند بار ورود به اوکراین (تا تاریخ انقضا معتبراست)

 

ویزای تضمینی تحصیل در اوکراین

ویزای تضمینی تحصیل در اوکراین

 

مراحل اخذ ویزای تحصیلی  

دانشجویانی که قصد مهاجرت به کشور اوکراین برای تحصیل در دانشگاههای این کشور را دارند، در قدم اول بایستی ویزای تحصیلی اکراین را دریافت نمایند. ابتدا دانشجو باید دانشگاه مورد نظر خود را در اکراین انتخاب نماید و به طور مستقیم کلیه مدارک مورد نیاز پذیرش در دانشگاه مورد نظر خود را ارسال نماید و پس از تایید، از دانشگاه نامه پذیرش دریافت کند.

برای دریافت ویزا، فرد متقاضی بایستی این نامه را به همراه سایر مدارک مورد نیاز به سفارت اکراین در ایران ارائه دهد و پس از تعیین وقت برای مصاحبه منتظر جواب تاییدیه و اخذ ویزای دانشجویی باشد.

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای اوکراین 

مدارک مورد نیاز جهت ارائه به سفارت اکراین در ایران، برای اخذ ویزای تحصیلی به شرح زیر است:
1- ارائه نامه پذیرش از سمت دانشگاه یا موسسه آموزشی مورد نظر در کشور اکراین، به سفارت این کشور در ایران.
2- ارائه اصل و ترجمه سوابق تحصیلی و ریز نمرات دوران تحصیلی که به تاییدیه اسناد رسمی و وزارت امور خارجه ایران رسیده باشد، به سفارت اکراین در ایران
3- ارائه پاسپورتی که از اعتبار آن حداقل یک سال مانده باشد به همراه مدارک شناسایی برای دریافت ویزای تحصیلی اکراین
4- ارائه گواهی تمکن مالی جهت اطمینان از استطاعت مالی در پرداخت هزینه های زندگی و تحصیلی در کشور اکراین که حداقل مبلغ آن 30 میلیون باشد.
5- گواهی عدم سوئ پیشینه و ارائه ترجمه آن به سفارت اکراین در ایران.

 

ویزای تضمینی تحصیل در اوکراین

ویزای تضمینی تحصیل در اوکراین

مدت زمان صدور ویزای تضمینی تحصیل در اوکراین

به طور معمول، از ۲ تا ۴ هفته طول می کشد تا نامه دعوت تان را صادر شده و به مرحله بعدی بروید. پردازش ویزا در نزدیک ترین کنسولگری اوکراین می تواند از ۱ روز تا ۳ هفته طول بکشد، بسته به این که چقدر شما مایل به هزینه کردن هستید، و اینکه آیا شما با پست و یا به طور شخصی درخواست می دهید. بعد از گرفتن پذیرش یا دعوتنامه دانشجویی باید ویزای D13 گرفته شود بعد از آن شخص می توند در دانشگاه ثبت نام کند .

تماس با ما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.