شرایط اخذ اقامت اوکراین

ازدواج با اوکراینی و اخذ اقامت اوکراین : مهاجرت به این کشور در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از متقاضیان قرار گرفته و افراد زیادی در پی یافتن روشهای مطمئن و قابل اطمینان برای دریافت اقامت دائم اوکراین خود در این کشور هستند چرا که اخیرا اوکراین بدلیل درخواست برای عضویت در اتحادیه اروپا و حوزه شنگن و همچنین امکان تایید درخواست از سوی اتحادیه مورد استقبال قرار گرفته است .

روش های مختلفی برای اخذ اقامت اوکراین وجود دارد مانند: تحصیل، کار، ازدواج، ثبت شرکت، سرمایه گذاری، تولد و حضانت فرزند که در این مقاله به دریافت اقامت از طریق ازدواج میپردازیم .

اخذ اقامت اوکراین از طریق ازدواج

یکی از روشهای معمول برای گرفتن اقامت دائمی در اوکراین از طریق ازدواج با اوکراینی و یا شخص خارجی که تابعیت اوکراین را داشته باشد. در روش اول فرد این امکان را خواهد داشت که پس از 3 سال زندگی با یک فرد اوکراینی اقامت خود را به تابعیت تبدیل کند و پاسپورت اوکراین را بدست آورد. و در روش دوم با فرد تابعه اوکراین ازدواج کند و پس از 6 ماه اقامت دائم دریافت می نماید ولی برای دریافت پاسپورت باید فرد به مدت 5 سال با حداکثر 6 ماه خروج در اوکراین زندگی کند .

ازدواج با اوکراینی

ازدواج با اوکراینی

مدارک لازم جهت اقامت اوکراین

  • به همراه داشتن گذرنامه خارجی با این توضیح که این گذرنامه می بایست برای مدت زمانی به میزان حداقل یک سال دارای اعتبار باشد و همچنین به زبان اوکراینی ترجمه شود و در دفترخانه اسناد رسمی مورد تمدید قرار بگیرد.
  • به همراه داشتن گواهی تولدکه بیانگر احراز هویت اشخاص که به زبان اوکراینی ترجمه کنند و اقدام به تایید به وسیله دفتر اسناد رسمی در این کشور نمایند.
  • به همراه داشتن مدرک و سندی که بیانگر وضعیت تاهل این اشخاص باشد با این توضیح که این گواهی بتواند اثبات نماید که شخص مجرد بوده
  • به همراه داشتن گواهی ترجمه شده مبتنی بر نبود موانع ازدواج وبرای این که بتواند این امر را اثبات نماید.

تماس با ما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.