دانشگاه های هنر اوکراین

تحصیل هنر در اوکراین : دانشگاه‌ها و موسسات هنری دراین کشور همانند دیگر کشورها عموماً درحوزه ی فرهنگ هنر و موسیقی فعالیت می‌کنند. اغلب دانشگاه‌ها نیز تمایل دارند که موسسات‌شان در چند رشته‌ی مختلف فعالیت کنند که به ‌این ترتیب بتوانند میزبانی از انواع گروه‌های تخصصی و افراد علاقه‌مند به تحصیل در اوکراین را بر عهده گیرند. از دانشگاه های این کشور که در زمینه رشته های هنری فعلیت دارند میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دانشگاه هنر چایکوفسکی اوکراین : تحصیل هنر در اوکراین این دانشگاه امتحان ورودی برای دوره های موسیقی دارد،معمولا امتحان به صورت ۲۰ دقیقه تک نوازی می باشد. شهریه این دانشگاه بسته به دوره انتخابی سالی12000 دلار می باشد،هزینه خوابگاه بسته به کیفیت ساختمان خوابگاه ماهیانه بین 30 تا 100 دلار می باشد. این دانشگاه فقط به زبان روسی و اوکراینی دروس را ارائه میدهد.
تحصیل هنر در اوکراین

تحصیل هنر در اوکراین

 

  • دانشگاه طراحی و دیزاین کیف اوکراین : شهریه دانشگاه ترمی بین ۱۵۰۰ تا ۱۸۰۰ دلار بسته به نوع رشته،خوابگاه ماهیانه بین 30 تا 100  دلار بسته به کیفیت خوابگاه
  • دانشگاه سینما و تاتر کیف اوکراین : شهریه دانشگاه ترمی بین ۱۵۰۰ تا ۱۸۰۰ دلار بسته به نوع رشته،فط به زبان روسی و اوکراینی ارائه می شود.

خوابگاه ماهیانه بین 30 تا 100 دلار بسته به کیفیت خوابگاه.

 

  • دانشگاه فرهنگ و هنر کیف اوکراین : شهریه دانشگاه ترمی بین ۱۵۰۰ تا ۱۸۰۰ دلار بسته به نوع رشته،فط به زبان روسی و اوکراینی ارائه می شود.

خوابگاه ماهیانه بین 30 تا 100 دلار بسته به کیفیت خوابگاه.

تماس با ما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.