تحصیل در اوکراین بدون نیاز به مدرک زبان 

تحصیل به زبان انگلیسی در اوکراین : اگر خواستار اپلای بدون آزمون زبان در دانشگاه های اوکراین باشید، می توانید مجدداً برای پذیرش مشروط برخی از کالج ها و دانشگاه های این کشور اقدام کرده و دوره های زبان را پیش از ورود به دانشگاه در اوکراین بگذرانید.

شما این اختیار را دارید تا به جای شرکت در دوره های زبان انگلیسی در دوره زبان اوکراینی شرکت کرده و رشته تحصیلی دانشگاهی خود را نیز با این زبان پاس کنید.

فراموش نکنید که برای تحصیل در اوکراین نیز ارائه مدرک زبان برای دانشجوی بین المللی الزامی است و تنها می توان با پذیرش تحصیلی مشروط برای تحصیل در اوکراین اقدام کرد. از این رو باید برای بالا بردن درصد موفقیت خود در اخذ ویزای تحصیلی اوکراین، به تمامی فاکتورهای تاثیرگذار از جمله تمکن مالی کافی، نداشتن شرط سنی و گپ تحصیلی زیاد، ارائه برنامه تحصیلی قابل قبول و مواردی از این قبیل توجه ویژه ای داشته باشید.

شرایط دوره های پادفک در اوکراین 

همانطور که می دانید بیشتر رشته ها مخصوصا پزشکی در اوکراین اغلب به زبان انگلیسی یا اوکراینی ارائه می شود و مستلزم شرکت در دوره پادفک می باشد.

دوره پادفک یا به زبان انگلیسی Preparatory Course یک دوره پیش نیاز است که هم زبان اوکراینی را به دانشجویان آموزش می دهند و دروس مورد نیاز مانند زیست و شیمی را به زبان انگلیسی و اوکراینی آموزش می دهد و دانشجویان را برای آزمون ورودی دانشگاه های اوکراین آماده می کند.

در سال های اخیر کشور اوکراین سعی در جذب دانشجویان متقاضی تحصیل به زبان انگلیسی در رشته های پر طرفداری خود نظیر پزشکی، دندان، داروسازی را داشته و در این راستا گام های موثری برداشته است.

تحصیل به زبان انگلیسی در اوکراین

تحصیل به زبان انگلیسی در اوکراین

تحصیل پزشکی در اوکراین به زبان انگلیسی 

دانشگاه های پزشکی اوکراین از معتبرترین و بهترین مقصدهای تحصیلی پزشکی در اروپا می باشند و از آنجا که تدریس در بسیاری از این دانشگاه ها در رشته پزشکی به زبان انگلیسی می باشد از سراسر جهان دانشجویان زیادی مایل به ادامه تحصیل در اوکراین می باشند یکی دیگر از دلایل موثر انتخاب دانشگاه های اوکراین شهریه ارزان این دانشگاه ها نسبت به سایر دانشگاه های اروپا است گرچه لازم به ذکر است از کیفیت بالایی برخوردار هستند .

مزایای تحصیل در اوکراین 

کیفیت عالی تحصیلات در دانشگاه های اوکراین

هزینه پایین تحصیلات در کشور اوکراین نسبت به سایر کشورهای اتحادیه اروپا

امکان انتقال به دانشگاه های سایر کشورهای اروپایی بعد از یک، دو یا سه سال تحصیل در اوکراین

مدرک معتبر تحصیلی و مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری ایران

برخورداری از امنیت و استانداردهای بالای زندگی اروپایی

روش های تدریس معتبر و مقبول جهانی

موقعیت های شغلی بهتر در آینده

امکان دریافت ویزای تحصیلی اوکراین برای متقاضیان تحصیل در اوکراین

امکان اقامت در اوکراین به صورت دائم و سکونت در اروپا پس از اتمام دوره تحصیلی

تاکید بر عملگرایی در تحصیل و آموزش

تماس با ما