شرایط سرمایه گذاری در اوکراین

شرایط سرمایه گذاری در اوکراین برای مهاجرت

شرایط سرمایه گذاری در اوکراین : اوکراین کشوری در اروپای شرقی است که در همسایگی کشور های بلاروس، روسیه، مجارستان، لهستان، رومانی، اسلوواکی و مولداوی جای گرفته است. اوکراین با دریای سیاه و دریای آزوف نیز مرز آبی دارد. این کشور پس از فروپاشی شوروی در سال 1991 استقلال خود را اعلام کرد.

 اقتصاد اوکراین در سال های ابتدایی استقلال خود به شدت با شکست مواجعه شد و فقر و تورم در این کشور غوغا می کرد. در حال حاضر با سیاست های دولت وضعیت اقتصادی این کشور تا حدودی بهبود یافته است و جزو کشور های در حال توسعه می باشد. شهر کی یف پایتخت و مهمترین شهر توریستی اوکراین است. واحد پول اوکراین گریونا یا UAH است. برای اطلاع از شرایط سرمایه گذاری در اوکراین می توانید با ما همراه باشید.

چند دلیل برای سرمایه گذاری در اوکراین

اولین و مهمترین نکته برای سرمایه گذاری در اوکراین این است که کشور اوکراین با اتحادیه اروپا توافق نامه عمیق و جامع تجارت آزاد دارد و این بدان معنی است که این کشور دسترسی قابل توجهی به بازارهای گسترده اروپا دارد. در حال حاضر بازار اتحادیه اروپا بیست برابر بزرگتر از بازار روسیه است که این، رقابت واقعی را سخت‌تر می‌کند. این توافقنامه در سال ۲۰۱۴ بین کمیسیون اروپا و دولت اوکراین به امضا رسید و طبق آن، اوکراین یک گام مهم به بازار مشترک اروپا نزدیک می‌شود.

کشور اوکراین در توافقنامه ارتباط با اتحادیه اروپا، به طرز معقولی متعهد شده است تا صدها قانون خوب را اتخاذ کند که این کشور برای ایجاد یک فضای تجاری خوب به آن نیاز دارد. اتحادیه اروپا برای تصویب و اجرای آنها فشار زیادی به کشور اوکراین وارد کرده است. اما سؤال این است که آیا از طرف اتحادیه اروپا مشوق‌های کافی برای تنظیم این قوانین ارائه شده است.

تقریباً هیچ سرمایه گذاری در هیچ جای دیگر اروپا نمی‌تواند چنین کارگران خوب و واجد شرایط با چنین دستمزدهای پایینی پیدا کند. جالب است بدانید که دستمزدهای اوکراین تنها یک هشتم دستمزدهای لهستان است. تفاوت واقعی ممکن است به دلیل عادت اوکراین در پرداخت دستمزدهای غیر رسمی اضافی باشد، اما تولید در اوکراین به همان اندازه ارزان است که به دست می‌آید و این همچنان انگیزه‌ای برای تولید و خدمات برای انتقال به اوکراین است.

شرایط سرمایه گذاری در اوکراین

شرایط سرمایه گذاری در اوکراین

 

استانداردهای سرمایه گذاری و شرایط سرمایه گذاری در اوکراین

از مهمترین موضوعات برای سرمایه گذاران حفظ دارایی اولیه و سود دهی می باشد، از این جهت در ابتدا می بایست استانداردهای سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی تاثیر گذار بر سرمایه گذاری را در کشور هدف بررسی نمود. مهمترین استاندارد های سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران خارجی وضعیت کنترل فساد و نرخ ریسک مصادره اموال می باشد.

 از دیگر استاندارد های سرمایه گذاری مهم نرخ ریسک مصادره اموال می باشد. نرخ ریسک مصادره اموال که عددی بین 1 تا 7 است میزان به خطر افتادن دارایی شخص سرمایه گذار را مشخص می کند، هرچه این عدد پایین تر و نزدیک به 1 باشد به معنای این است که کشور مورد نظر مقصد مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد.

امنیت در سرمایه گذاری در اوکراین

املاک و مستغلات به نام شرکت به ثبت می رسند، اما شما در مورد اینکه می خواهید با آن چه کاری انجام دهید، از جمله استفاده خود از آن یا اجاره آن به صورت کوتاه مدت یا بلند مدت، کاملاً آزاد هستید. با توجه به کمبود گزینه ها، سرمایه گذاری در اوکراین در واقع کاملا بدون خطر است، به شرطی که بتوانید به بانکی که پول در آن نگهداری می شود اعتماد کنید.

همچنین می توانید از طریق شرکت خود دارایی های مالی دیگری مانند اوراق قرضه دولتی که بازدهی بالایی دارند را خریداری کنید. می توانید برای شخصی محلی وکالت نامه صادر کنید یا خودتان یک حساب بانکی سرمایه خصوصی باز کنید. سپس، شما باید حداقل 100000 دلار سرمایه سهام سرمایه گذاری کنید. وجوه را به یک ارز قابل تبدیل خارجی (از حساب خود در خارج از کشور به حساب بانکی اوکراین ارسال کنید.

تماس با ما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.