محدودیت کرونایی در اوکراین

محدودیت های کرونایی در اوکراین کاهش یافت

از ۲۶ ژانویه ، اوکراین دارای محدودیت های قرنطینه ضعیفتری می باشد که مشخصه سطح نارنجی خطر اپیدمی هست ، اما وزارت بهداشت وضعیت در مناطق را برای بازگشت قرنطینه سازگار تجزیه و تحلیل می کند.
منبع: وزیر بهداشت ماکسیم استپانوف در جلسه توجیهی

سخنرانی مستقیم: “قرنطینه سخت از 8 ژانویه تا ۲۵ ژانویه اجرا شد . از امروز محدودیت های شدید قرنطینه خاتمه می یابد و ما در حال تغییر رژیم دیگری هستیم . ما به محدودیت هایی که قبل از 8 ژانویه بود برمی گردیم. قرنطینه در کشور ما تا 28 فوریه هنوز وجود دارد. “

محدودیت کرونایی در اوکراین

محدودیت کرونایی در اوکراین

در حال حاضر چه ممنوعیت های در سراسر اوکراین وجود دارد :

برگزاری کلاس در موسسات آموزشی توسط گروههای بیش از 20 نفر ، به جز موسسات آموزش هنر پیش دبستانی ، عمومی ، متوسطه ، فوق برنامه و تخصصی . این موارد بیشتر در مورد موسسات آموزش عالی صدق می کند: از قبیل سخنرانی ها ، سمینارها . مراجعه به موسسات آموزشی در مواردی که بیش از 50٪ دانشجویان و کارکنان یک موسسه آموزشی در قرنطینه می باشند .اجرای برنامه های دسته جمعی در موسسات آموزشی – نمایش ها، کنسرت ها با شرکت کودکان بیش از یک گروه / کلاس و با حضور بازدیدکنندگان.انجام جشن ها ، ضیافت ها ، کلاس های استادان، رویدادهای عمومی در مراکز تفریحی و پذیرایی.پذیرش بازدید کنندگان در موزه ها و نمایشگاه ها در گالری ها، اگر بیش از 1 نفر در سالن ها در هر 10 متر مربع وجود داشته باشد.در صورتي كه بيش از 20 نفر در آن شركت كنند و فاصله 1.5 متري بين شركت كنندگان رعايت نشود ، برگزاري رويدادهاي جمعي فرهنگي (به ويژه كنسرت ها) ، ورزشي ، اجتماعي ، تبليغاتي و ساير برنامه ها.

موارد استثنا: رویدادهای ورزشی رسمی و حرفه ای بدون تماشاگر ، معاینه اسناد رسمی ، اقدامات برای اطمینان از کار مقامات.کار سینماها و موسسات فرهنگی با بیش از 50٪ صندلی در سالن.حمل و نقل مسافر بیش از تعداد صندلی موجود در وسایل نقلیه از قبیل مارشوتکا .دیسکوها و کلوپ های شبانه .

تماس با ما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.