اقامت اوکراین از طریق تولد فرزند

اخذ اقامت اوکراین از طریق تولد فرزند


اقامت اوکراین از طریق تولد فرزند : امروزه بسیاری از افراد برای بالا بردن کیفیت زندگی خود اقدام به مهاجرت می کنند. اگر به فکر آینده فرزندتان هستند باید قبل از تولد فرزند خود به خوبی گزینه‌های مهاجرت را بررسی کنید و برای فرزندتان بهترین گزینه را انتخاب کنند. یکی از بهترین راه‌ها اخذ اقامت اوکراین از طریق تولد فرزند است.

فرزند شما با داشتن پاسپورت دوم می تواند بدون دریافت ویزا به کشورهای زیادی سفر کند که این امکان برای افراد معمولی وجود ندارد‌. امکان زندگی در کشور دیگر و داشتن پاسپورت دوم، آینده بهتری را برای فرزندتان تامین خواهد کرد.

همچنین فرزند متولد شده در خاک کشور اوکراین که از ابتدا دارای دو پاسپورت است، میتواند حق شهروندی و پاسپورت سوم خود را به راحتی دریافت کند. همچنین علاوه بر فرزند، پدر و مادر نیز می توانند به واسطه تابعیت و اقامت فرزند به دنیا آمده در کشور مورد نظر، خود نیز اقامت آن کشور را دریافت کنند.

اقامت اوکراین از طریق تولد فرزند

اقامت اوکراین از طریق تولد فرزند

مزایای اخذ اقامت اوکراین از طریق تولد فرزند

آگاهی از موضوع اخذ تابعیت اوکراین از طریق تولد از موارد مهمی می باشد که مورد توجه والدین در خصوص تولد فرزندان قرار گرفته است. اخذ تابعیت به دلیل مزایا و امتیازات ویژه ای که برای فرد متقاضی دارد، همواره مورد توجه متقاضیان و مهاجرین خارجی بوده است.

مقاله با عنوان اخذ تابعیت اوکراین از طریق تولد، درصدد است تا خوانندگان را با فرآیند اخذ تابعیت، شرایط و نیازمندی ها، مدارک لازم و امتیازات آن آشنا کند. امیدواریم که با ارائه این مقاله توانسته باشیم بر آگاهی شما عزیران درباره موضوع تابعیت اوکراین بیفزاییم در ادامه برای اطلاعات بیشتر در مورد راه های تابعیت اوکراین با سایت موسسه حقوقی ره پویان عدالت در ارتباط باشید. تابعیت اوکراین بر مبنای قانون تابعیت 1991 می باشد. مطابق این قانون، همه افرادی که تا زمان تصویب این قانون مقیم اوکراین بوده اند تابعیت را حفظ می کنند.

تعریف اخذ تابعیت اوکراین از طریق تولد

شهروندان اوکراین معمولا در حداقل یکی از دسته های زیر قرار می گیرند:

شهروندان سابق اتحاد جماهیر شوروی که در خاک اوکراین از لحظه اعلان استقلال کشور اوکراین اقامت گزیده اند.

مردم یا افراد بدون تابعیت مقیم در قلمروی خاک اوکراین از نوامبر سال 1991

افرادی که به اوکراین با نیت اخذ اقامت دایمی از توامبر سال 1991 مسافرت کرده اند و کسانی که تابعیت اوکراینی اعطایی وارد شده در پاسپورت شوروی توسط مقامات اداری اوکراین داشته اند و نیز فرزندان چنین افرادی که به همراه والدین خود آمده اند به شرط آنکه آنها قبل از ورود به اوکراین درگیر مسائل سنی نبودند.

افرادی که تابعیت اوکراینی را مطابق با قوانین اوکراین و معاهدات بین المللی اوکراین بدست آورده اند.

قانون اوکراین در شرایط کنونی تابعیت دوگانه افراد را تایید نمیکند. قانون اوکراینی شهروندان اوکراینی دارای تابعیت دوگانه را با یک شرط تابع اوکراین می داند. فرد دارای تابعیت دوگانه با همان تابعیت دوگانه و غیر اوکراینی 2 سال در این کشور اقامت داشته باشد.

مزایای اخذ تابعیت اوکراین از طریق تولد در 2021

در این بخش از مقاله به مزایای تابعیت اوکراینی در سال 2021 پرداخته می شود:

امکان مهاجرت والدین با ثبت بعدی اقامت دائمی (برای والدین)

امکان تحصیل رایگان و مراقبت های پزشکی رایگان (برای فرزند)

آزادی سفر و بدون ویزا در کشورهای عضو اتحادیه اروپا و اعضای ناحیه شنگن

امکان افتتاح حساب در کلیه کشورهای اروپایی

امکان کار و زندگی در کل کشورهای اتحادیه اروپایی

امکان سرمایه گذاری و تولید در کلیه کشورهای عضو

اقامت در تمامی کشورهای عضو EU

امکان بهره مندی از امکانات درمانی و مراقبت پزشکی در کل اروپا

تماس با ما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.