قوانین تولد فرزند در اوکراین

 

مزایای تولد فرزند در اوکراین

گرفتن اقامت اوکراین از طریق زایمان : راه‌های متفاوتی برای گرفتن پاسپورت دوم وجود دارد به دلیل اینکه گرفتن  پاسپورت برای هر فرد مزایای زیادی دارد پس به همین دلیل گرفتن پاسپورت دوم برای فرزندان از اهمیت زیادی برخوردار است .

در حال حاضر تعداد زوج هایی که فرزندان خود را در خارج از کشور به دنیا می آورند زیاد است .از طرف دیگر خود والدین نیز از امتیاز اقامت فرزندشان سود می‌برند؛ با بدنیا آمدن فرزند شما و کلیه افراد خانواده شما اقامت دایم اوکراین را کسب مینمایند .

والدین دغدغه ی زیادی برای انتخاب کشور دارند یکی از کشور هایی که توجه بیشتر والدین را به خود جلب کرده است اوکراین است چرا که فرزندی که در اوکراین متولد می شود از امتیازات زیادی برخوردار می شود.

مزایای تولد در اوکراین

فرصتی برای دریافت خدمات درمانی و آموزش رایگان برای کودک

امکان افتتاح حساب در تمام کشورهای اروپایی

آزادی سفر به همه کشورهای اتحادیه اروپا بدون ویزا

امکان مهاجرت والدین با ثبت نام اقامت دائم

فرصتی برای داشتن تمام موسسات پزشکی در سراسر اروپا پس از تولد یک کودک در اوکراین.

فرصت سرمایه گذاری در همه کشورهای عضو اتحادیه

فرصتی برای به دست آوردن شرایط کار و زندگی در همه کشورهای اتحادیه اروپا

گرفتن اقامت اوکراین از طریق زایمان

گرفتن اقامت اوکراین از طریق زایمان

روش های دریافت تابعیت تولد اوکراین

با توجه به روش های مختلف تابعیت تولد اوکراین می توانیم به این مورد اشاره کنیم که اگر والدین و یا یکی از پدر یا مادر در زمان تولد فرد، شهروند اوکراین باشند، فرد متولد شده یک شهروند اوکراینی محسوب میشود.

در مورد دیگر قانون اساسی این کشور عنوان گردیده است که اگر پدر یا مادر شخصی که متولد شده است، تابعیت قانونی نداشته باشند، اما در خاک اوکراین اقامت دارند و صاحب فرزند شوند این فرد و فرزند این افراد تابعیت کشور اوکراین را خواهد بود و به راحتی ان را به دست می اورند.

از روش های دیگر نیز به این صورت که اگر فرد متولد شده در کشور اوکراین از پدر و مادری باشد که از طریق پناهندگی اقدام به اقامت در این کشور نموده اند، درصورتی که شخص متولد شده تابعیت پدر یا مادرش را کسب نکند، اوکراینی محسوب می شود.

از موارد دیگری که به شدت در دنیای امروزه و در سال های اخیر رواج یافته است و افراد زیادی از این روش برای کسب و دست یابی اقامت استفاده می نمایند گردشگری زایمان و یا زادگری می باشد .

مدارک لازم برای گرفتن اقامت اوکراین از طریق زایمان

اظهاریه

پاسپورت والدین/ ویزای اقامت موقت یا دائم در اوکراین

دو قطعه عکس از کودک بالای ۵ سال در ابعاد ۳.۵ در ۴.۵ سانتی‌متر

گواهی تولد کودک بسته به سن

تماس با ما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.