تحصیل در اتریش

 

تحصیل پزشکی در اوکراین

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین : بدون شک یکی از بهترین مقاصد برای تحصیل پزشکی کشور اوکراین می باشد. اوکراین کشوری در اروپای شرقی می باشد که بعد از روسیه بزرگ ترین کشور اروپایی می باشد .

بهترین دانشگاه های اوکراین در سال 2021 موسسات آموزشی با کیفیت و تراز اولی در دنیا محسوب می شوند. رشته های تخصصی و مدارک پزشکی و دندان پزشکی را تحت عنوان MD/MBBS و سایر موارد با هزینه های بسیار مناسب و منطقی به متقاضیان ارائه می دهد . دلیل دیگری که افراد اوکراین را برای تحصیل انتخاب می کنند این است که کنکور ندارد .

دروس در دانشگاه‌های اوکراین به دو زبان انگلیسی و اوکراینی تدریس می‌شود که پس از انتخاب دانشگاه موردنظر، دانشجو دوره ۶ تا ۹ ماهه پادفک را گذرانده و پس‌ از آن وارد دانشگاه می‌شود. جهت تحصیل پزشکی در کشور اوکراین، تحصیل در رشته دندان پزشکی، تحصیل داروسازی و تحصیل پرستاری در اوکراین متقاضیان باید دوره ۱۲ ساله دبیرستان و دروس این دوره را گذرانده باشند.

برخی از دانشگاه های پزشکی اوکراین

دانشگاه ملی پزشکی بوگامولتس : دانشگاه پزشکی بوگامولتس اوکراین یک دانشکده یا موسسه آموزش عالی با قدمت نزدیک به 176 سال است. این دانشگاه با هدف ترویج آموزش عالی برتر و بدون نقص تشکیل گردیده‌است. نام این دانشگاه برگرفته از نام روانشناس معروف Alexander A . Bogomolets بوده که پس از درگذشت ایشان به پاس خدمات ارزشمند علمی و تحقیقاتی ایشان در راستای پیشرفت این دانشگاه می‌باشد.

دانشگاه پزشکی بوگامولتس اوکراین متشکل از 3 دانشکده پزشکی عمومی، دندانپزشکی و داروسازی است. اعتبار و شهرت این دانشگاه در نحوه آموزش برتر، اجرای برنامه‌های تحصیلی در سطح اعتبار جهانی و داری مدارک علمی عالی رتبه منجر به جذب دانشجویان خارجی به تحصیل در این دانشگاه می‌باشد.

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین

دانشگاه ملی پزشکی خارکف : دانشگاه ملی پزشکی خارکف یکی از قدیمی ترین دانشکده های پزشکی اوکراین است. این دانشگاه در سال 2005 سالروز دویست ساله خود را جشن گرفت. این دانشگاه از سال 1805 شروع به کار کرد. در سال 1988 دانشگاه ملی پزشکی به نام خارکف تغییر نام داد (قبل از 1994 دانشگاه نام دیگری داشت”) و بعد از آن عضو انجمن بین المللی دانشگاه شد. در سال 2002 دانشگاه ملی پزشکی خارکف به عنوان بهترین موسسه در میان موسسات آموزش عالی اوکراین به رسمیت شناخته شد .

دانشگاه علوم پزشکی پولتاوا : دانشگاه پزشکی پولتاوا اوکراین معروفترین دانشگاه علوم دندانپزشکی اوکراین می باشد که بعدها رشته های علوم پزشکی دانشگاه پزشکی پولتاوا اوکراین را نیز راه اندازی نمود. دانشگاه پزشکی پولتاوا اوکراین یکی از دانشگاههای علوم پزشکی اوکراین بود که مورد تایید وزارت بهداشت ایران واقع گردید و تا سال پایان سال ۲۰۱۰ نیز به همراه بقیه دانشگاه معتبر بوده است.

مزایای تحصیل پزشکی

امکان تحصیل پزشکی به زبان انگلیسی

شهریه بسیار پایین

نداشتن امتحان ورودی

فرآیند درخواست و پذیرش ساده و سریع

پذیرش دانشجو با دارا بودن مدرک دیپلم می‌باشد (و گاها بدون داشتن مدرک پیش‌دانشگاهی).

عدم نیاز به ارائه مدرک زبان IELTS و TOEFL.

داشتن محیط فرهنگی بسیار غنی که به‌تمامی دانشجویان انگیزه تحصیل، کار و تلاش می‌دهد.

برخورداری از بیمه پزشکی جامع و کاملاً رایگان .

کیفیت آموزشی بالا و بهره‌مندی از اساتید بین‌المللی .

امکانات رفاهی پیشرفته

امکان اخذ اقامت دائم اوکراین

تماس با ما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.