راه های اخذ اقامت اوکراین از طریق تولد فرزند

اقامت اوکراین از طریق تولد فرزند : امروزه بسیاری از افراد برای بالا بردن کیفیت زندگی خود اقدام به مهاجرت می کنند. اگر به فکر آینده فرزندتان هستند باید قبل از تولد فرزند خود به خوبی گزینه‌های مهاجرت را بررسی کنید و برای فرزندتان بهترین گزینه را انتخاب کنند. یکی از بهترین راه‌ها اخذ اقامت اوکراین از طریق تولد فرزند است.

فرزند شما با داشتن پاسپورت دوم میتواند بدون دریافت ویزا به کشورهای زیادی سفر کند که این امکان برای افراد معمولی وجود ندارد‌. امکان زندگی در کشور دیگر و داشتن پاسپورت دوم، آینده بهتری را برای فرزندتان تامین خواهد کرد.

راههای کسب اقامت از طریق تولد فرزند

اصل خون : در این روش فرزند بر اساس ملیت پدر و مادر می تواند شهروندی یک کشور را دریافت کند. اکثر کشورهای اروپایی از این قانون تبعیت می کنند.

اصل خاک : بر اساس آن در کشورهایی که از قانون اصل خاک تبعیت می کنند، اگر فردی فرزند دار شود می تواند برای فرزند خود اقامت یا شهروندی آن کشور را دریافت کند. در ارتباط با اصل خاک، تفاوتی برای دولت های این کشورها نمی کند که والدین از چه روش هایی وارد کشور می شوند.

اقامت اوکراین از طریق تولد فرزند

اقامت اوکراین از طریق تولد فرزند

مزایای تولد فرزند در اوکراین

اقامت در تمام کشورهای عضو EU

امکان به دست آوردن شرایط کار و زندگی در کل کشورهای اتحادیه اروپا

امکان مهاجرت والدین با ثبت بعدی اقامت دائمی

امکان برخورداری از تمامی امکانات درمانی و پزشکی در کل اروپا بعد از تولد فرزند در اوکراین

امکان سرمایه‌گذاری در تمام کشورهای عضو اتحادیه

آزادی سفر به تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا بدون ویزا

تشکیل پرونده زایمان در بیمارستان های دولتی اوکراین 

در بیمارستان های دولتی با داشتن پراپیسکا (رجیستر آدرس) میتوانید پرونده پزشکی تشکیل دهید. هزینه ویزیت رایگان می باشد، ولی هزینه آزمایش ها از شما گرفته می شود. بسته به تعداد آزمایشات انجام شده هزینه صفر تا صد شما قبل از زایمان در بیمارستان های دولتی اوکراین از ۸۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ گریونا تخمین زده می شود.

تشکیل پرونده پزشکی در بیمارستان ها و درمانگاه های خصوصی 

شما دیگر نیاز به ارایه پراپیسکا (رجیستر آدرس) ندارید. هزینه ویزیت رایگان نمی باشد، هزینه صفر تا صد شما تا قبل از زایمان در بیمارستان های خصوصی اوکراین از ۲۸۰۰۰ تا ۱۰۰٫۰۰۰گریونا تخمین زده می شود.

 

تماس با ما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.