مهاجرت به اوکراین

ویزای سرمایه گذاری اوکراین یکی دیگر از روش های مهاجرت به اوکراین شما در این روش می توانید از طریق خرید ملک. ثبت شرکت و .. می باشد

شرایط مهاجرت به اوکراین از طریق سرمایه گذاری عبارت ست از:

کسب و کار بر طبق اصول تولید قرارداد در اوکراین

خرید اموال منقول و غیر منقول منع نشده در قانون چه به صورت مستقیم چه غیر مستقیم

فرم های دیگری نیز که بر طبق قانون ممنوع نشده باشد

خرید حق مالکیت

مشارکت داشتن جزئی یا 100%در تاسیس یک شرکت اوکراینی و یا خریدن سهام های موجود در شرکت اوکراین

سرمایه گذاری در اوکراین از طریق ثبت شرکت

انواع مختلفی از شرکت ها وجود دارد که بسته به ساختار شرکت، تعداد شرکا، دامنه کسب و کار، پیچیدگی در مدیریت و غیره نوع ان متفاوت خواهد بود. رایج ترین شکل شرکت تجاری در اوکراین شرکت با مسئولیت محدود است که بیش از ۹۰ درصد از شرکتها به این صورت هستند.

ویزای سرمایه گذاری اوکراین

ویزای سرمایه گذاری اوکراین

سرمایه شرکا در این نوع شرکت به سهام تقسیم می شود و هر یک از شرکا به اندازه سهم خود مسئول بدهی های شرکت خواهند بود. اشخاص حقیقی و حقوقی به راحتی و بدون در نظر گرفتن کشور و تابعیت شان می توانند موسس این نوع شرکت باشند. مدیر شرکت با مسئولیت محدود می تواند تنها مالک شرکت باشد.

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در اوکراین

در سال‌های اخیر به دلیل کاهش چشمگیر قیمت‌ها در بازار املاک و مستغلات، خرید ملک در اوکراین می‌تواند یک سرمایه گذاری جذاب باشد. توجه داشته باشید اگر قصد سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در اوکراین را دارید، به منظور انتخاب ملک مناسب، به حداقل رساندن خطرات مربوط به معامله، جلوگیری از تقلب و صرفه‌جویی در مالیات در آینده، باید برنامه ریزی مناسب و دقت لازم را داشته باشید. قیمت املاک در اوکراین مانند دیگر کشورها، در پایتخت و مراکز شهرهای اوکراین نسبت به سایر موقعیت‌ها به مراتب بالاتر است.

سرمایه گذاری در اوکراین از طریق خرید سهام

در این روش مراحل سرمایه‌گذاری همانند ثبت شرکت است. به این صورت که فرد متقاضی، اقدام به خرید سهام یک شرکت تاسیس شده در اوکراین می‌کند. همانطور که اشاره شد، شما می‌توانید با خرید سهام یک شرکت به حداقل مبلغ ۱۰۰ هزار دلار، پس از ورود به کشور اوکراین و گذراندن یک دوره اقامت موقت، اقامت دائم خود را دریافت کرده و پس از ۵ سال هم پاسپورت معتبر اوکراین را دریافت خواهید کرد. همچنین می‌توانید از این طریق اقامت دائم را برای همسر و فرزندان خود دریافت کنید.

 

تماس با ما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.