مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت سرمایه گذاری : امروزه بسیاری از کشورهای اروپایی گزینه بسیار مناسبی برای کارآفرینان و سرمایه گذارن هستند که با توجه به شرایط مساعد اکثر کشورهای اروپایی از نظر ثبات و رشد اقتصادی، شرایط اجتماعی، نظام آموزشی، سودآوری سرمایه گذاری و برخی فاکتورهای دیگر، متقاضیان بسیاری در نقاط مختلف جهان در اندیشه مهاجرت با سرمایه کم و سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی هستند. برخی افراد نیز علاقه مند به اخذ اقامت از طریق خرید سهام هستند.
به همین دلیل هر سال تعداد زیادی از کارآفرینان به قصد سرمایه گذاری به کشورهای اروپایی مهاجرت می کنند. افراد سرمایه گذار می توانند با توجه به نوع سرمایه گذاری خود برای اقامت دائم اروپا یا موقت کشور مورد نظرشان اقدام کنند. از آن جایی که سرمایه گذارن می توانند بعد از مدتی کار اقامت کشورهای اروپایی را به دست آورند، کشورهای اروپایی گزینه بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری و کسب و کار محسوب می شوند. مهاجرین می توانند با خرید ملک و یا ثبت شرکت، اقدام به سرمایه گذاری در اروپا کنند.

شرایط اخذ ویزا از طریق سرمایه گذاری

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری یکی از روش های مهاجرت به کانادا و برخی کشورهای اروپایی است. در این روش مهاجرتی، فرد متقاضی با سرمایه گذاری مبلغ مشخصی پول در کشور مقصد، برای مدتی معلوم حق برداشت و درخواست سود از آن را ندارد؛ در عوض در این مدت می تواند اجازه اقامت در آن کشور را داشته باشد.
در این روش مهاجرت، علاوه بر خود فرد، همسر و فرزند و در برخی کشورها، والدین وی نیز می تواند در کشور مقصد اقامت داشته باشند. پس از اتمام
دوره پنج ساله، درصورتی که فرد متقاضی تخلفی نداشته و مالیات را به موقع پرداخت کرده باشد، می تواند اقامت خود را تمدید نماید.

• حداقل سرمایه مورد نیاز برای ویزای سرمایه گذاری (۲۰۰ هزار دلار برای کشورهای آمریکایی)،(۲۱۰ هزار دلار برای کشور کانادا)، (2.5 میلیون دلار برای کشورهای استرالیا و اقیانوسیه) و (۱۵۰ هزار یورو برای کشورهای حوزه شن گن) می باشد. این مبالغ حداقل سرمایه گذاری می باشد و می توان بیشتر از این مبالغ هم سرمایه گذاری انجام داد.

• متقاضی در صورت خرید کسب و کار و سهام بیزینس، باید حداقل ۵۰ درصد سهام را خریداری نماید.

• سابقه مدیریتی و تحصیلات مرتبط با شخص سرمایه گذار بسیار تأثیرگذار می باشد.

• اثبات توانایی برای مدیریت یک کسب و کار. در برخی کشورها برای دریافت ویزای سرمایه گذاری محدودیت سنی وجود دارد.

• گردش مالی بالاتر از مبلغ ارائه شده توسط سفارت کشور منتخب. به طور مثال گردش مالی برای ویزای کسب و کار استرالیا، حداقل ۵۰۰ هزار دلار در ۲ سال از ۴ سال اخیر می باشد.

• حداقل سرمایه متقاضی باید بیشتر از مبلغ اعلام شده سفارت کشور منتخب باشد.

مهاجرت سرمایه گذاری به کانادا

مهاجرت سرمایه گذاری به آلمان

مهاجرت سرمایه گذاری به ایتالیا

مهاجرت سرمایه گذاری به روسیه

مهاجرت سرمایه گذاری به اکراین

مهاجرت سرمایه گذاری به اسپانیا

مهاجرت سرمایه گذاری به اتریش

مهاجرت سرمایه گذاری به چک

مهاجرت سرمایه گذاری به مجارستان

مهاجرت سرمایه گذاری به لهستان

به ما ایمیل بفرستید