ویزای کاری اسپانیا

♦ شرایط اخذ ویزای کار در اسپانیا

♦ شرایط مهاجرت کاری اسپانیا

♦ مدارک مورد نیاز ویزای کار در اسپانیا

♦ مشاغل مورد نیاز اسپانیا 2020

♦ اخذ ویزای کار اسپانیا و شرایط  ویزای همراه

شرایط اخذ ویزای کار در اسپانیا

ویزای کاری اسپانیا : اسپانیا کشوری خوش آب و هوا می باشد که در جنوب غرب قاره سبز قرار دارد. شرایط اخذ ویزای کار اسپانیا برای نیرو های کار اینترنشنال اتحادیه اروپا و سایر کشور ها از قوانین مختلفی تبعیت می کند. به طور کلی نیروی کار اتحادیه اروپا جهت کار در کشور اسپانیا نیاز به اخذ ویزای خاصی ندارند.

اما افرادی که از کشور های دیگر تمایل به مهاجرت کاری به اسپانیا را دارا می باشند، ابتدا نیاز است که یک پیشنهاد شغلی از طرف کمپانی های کشور اسپانیا و یا کارفرما های این کشور برای آن ها صادر شده باشد، تا بتوانند جهت اخذ ویزای کار اسپانیا اقدام نمایند. بنابراین در صورت عدم دسترسی به نامه پیشنهاد شغلی، امکان اخذ ویزای جستجوی کار در کشور اسپانیا و صدور آن برای افراد اینترنشنال امکان پذیر نمی باشد.

ویزای کاری

ویزای کاری

شرایط مهاجرت کاری اسپانیا

برای این که بتوانید در کشور اسپانیا به شغلی که می خواهید مشغول شوید، باید شرایطی را داشته باشید. در صورتی که اتباع اتحادیه اروپا نباشید، باید دعوتنامه کاری داشته باشید. بدون این دعوتنامه ارائه مدارک شما به سفارت بی فایده خواهد بود و منجر به اخذ ویزای کار اسپانیا نخواهد شد.

برای اخذ دعوتنامه کاری هم باید کارفرمایی بیابید که اسپانیایی باشد. برای این که این کارفرما شما را به عنوان شخصی که توانایی انجام کار وی را دارید بپذیرد باید مدارکی را به او نشان دهید. گاهی ممکن است از شما درخواست مصاحبه هم بکنند و در نتیجه درباره پذیرش و یا رد شما تصمیم بگیرند.

مدارک مورد نیاز ویزای کار در اسپانیا

برای اخذ ویزای کار اسپانیا شخص متقاضی باید مدارک مورد نیاز این ویزا را تهیه نماید تا بتواند برای ویزای کار اسپانیا و کار در این کشور نیز اقدام داشته باشد. طبیعیست که در صورت نقص در مدارک و یا جعلی بودن آن، امکان ریجکتی ویزا بسیار بالا خواهد رفت. در ذیل به مدارک و شرایط مورد نیاز اخذ ویزای کار اسپانیا اشاره می نمایم:

◊ مدارک تحصیلی شخص متقاضی و ریز نمرات
◊ شناسنامه شخص متقاضی
◊ پاسپورت فرد متقاضی
◊ مدارک شغلی و سابقه کاری شخص متقاضی
◊ دعوت نامه کاری
◊ بیمه نامه
◊ نامه تمکن مالی فرد متقاضی
◊ پاسپورت فرد متقاضی
◊ عکس پاسپورتی رنگی
◊ گواهی عدم سوء پیشینه
◊ گواهی سلامت پزشکی

ویزای کاری

ویزای کاری

 مهاجرت کاری به اسپانیا و مشاغل مورد نیاز اسپانیا 2020

مهاجرت به اسپانیا : اسپانیا یک کشور متمدن و پیشرفته در زمینه توریست و کارخانه های صنعتی می باشد که بیشترین نیاز شغلی را در موارد ذکر شده دارد. یافتن کار در اسپانیا به مانند کار در سایر کشورهای اروپایی ساده نیست: زیرا این کشور نرخ بیکاری بالایی دارد. تسلط به زبان اسپانیایی می‌تواند در بعضی مشاغل شرط لازم نباشد اما تسلط به زبان انگلیسی برای کسی که قصد کار در اسپانیا را دارد واجب است.

در لیست زیر برخی از رشته‌ های پر مخاطب شغلی این کشور را معرفی خواهیم کرد:

♦ رشته حسابداری
♦ اساتید دانشگاهی
♦ اساتید زبان انگلیسی
♦ مهندسان عمران
♦ مهندسان مکانیک
♦ مهندسان صنایع
♦ پزشکان عمومی
♦ مدیریت گردشگری
♦ هتلداری و توریسم
♦ کارشناسان فروش

ویزای کاری

ویزای کاری

اخذ ویزای کار اسپانیا و شرایط  ویزای همراه

اشخاصی که قصد اخذ ویزای کار اسپانیا را دارند، در صورتی که دارای همسر و فرزندان زیر 18 سال باشند می توانند تحت شرایطی برای همراهان خود نیز درخواست اخذ ویزای همراه داشته باشند. بهتر است بدانید ویزای همراه برای اشخاصی که قصد کار در اسپانیا را دارند در صورت صادر می گردد که فرد متقاضی در ابتدا بتواند در اسپانیا کار مناسب را پیدا نماید و با دعوت نامه کاری و در صورت یافتن کار و پس از اشتغال به کار شخص متقاضی می تواند درخواست ویزای همراه را نماید و همراه آن نیز می توانند ویزای خود را نیز دریافت نمایند تا بتوانند وارد کشور شوند. ویزای همراه برای همسر و فرزندان زیر 18 سال شخص متقاضی صادر خواهد شد. مدارک مورد نیاز ویزای همراه اسپانیا به شرح زیر است:

◊ فرم تکمیل شده درخواست ویزا
◊ دارای اعتبار حداقل 3 ماه
◊ سند ازدواج
◊ گواهی تجرد
◊ گواهی یا مجوز اشتغال به کار
◊ بیمه نامه سلامت
◊ داشتن محل اسکان متناسب با تعداد اعضای خانواده
◊ گواهی عدم سوء پیشینه در 5 سال گذشته
◊ گواهی سلامت پزشکی

تماس با ما