جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری برگزار شد

پذیرش اکسپرس انتری : بریتیش کلمبیا Tech Pilot :در پذیرش جدید خود از 76متقاضی دعوت به عمل آورده که مضمون آن به شرح زیر است .
مجموعا از 76 متقاضی دعوت کرده تا تقاضای خود را مبنی بر اقامت دائم کانادا ارائه کنند. حداقل امتیاز متقاضیان هر دو دسته ی Skills Immigration و اکسپرس انتری 80 بوده است.

اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا یا به اختصار EEBC متقاضیانی را انتخاب می کند که در سیستم اکسپرس انتری دولت فدرال کانادا پروفایل معتبری را دارا باشند. دسته Skills Immigration هم برای کارگران ماهر و نیمه ماهری است که شغلشان در بریتیش کلمبیا با تقاضای بالایی روبروست.

گفتنی است Tech Pilot برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا در سال 2017 راه اندازی شد تا به کارفرمایان فعال در بخش فناوری اطلاعاتی در زمینه جذب و استخدام نیروی کار ارائه دهدو با این امر فرایند مهاجرت نیروی کار و دانشجویان خارجی فعال در این بخش را تسهیل بخشد.

که این برنامه مهاجرت استانی به صورت هفتگی این پذیرش را برگزار کردهو برای متقاضیان واجد شرایطی که در یکی از مشاغل مورد تایید پیشنهاد کار دارند، دعوتنامه می فرستد.

 

پذیرش اکسپرس انتری

پذیرش اکسپرس انتری

 

 

بر خلاف سایر مسیرهای مهاجرتی بریتیش کلمبیا، جاب آفرهای Tech Pilot باید حداقل یک ساله باشند. جاب آفرهای بیش از یک سال هم در این مسیر مهاجرتی دارای اعتبار بوده وبه متقاضیان منتخب برای ارائه درخاست 30 روز زمان داده می شو وطی دو تا سه ماه به درخواست هایشان رسیدگی خواهد شد.

متقاضیانی که علاقه مند هستند از طریق زیرمجموعه های اکسپرس انتری یا Skills Immigration بریتیش کلمبیا مهاجرت کنند می بایست ابتدا از طریق Skills Immigration Registration System (SIRS) پروفایل ایجاد کنند.

سیستم SIRS یک سیستم امتیازدهی است که به برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا این امکان را می دهد که متقاضیانی را که مهارت های لازم برای کمک به رشد اقتصادی استان بریتیش کلمبیا را دارند ،انتخاب کند. متقاضیان بر اساس عواملی نظیر تحصیلات، سابقه کار، تسلط بر زبان انگلیسی و محل اشتعالشان در بریتیش کلمبیا امتیازدهی می شوند.

چه افرادی دعوت شدند؟

 

گفتنی است سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند.

کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی شده و این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند.

برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود.نکته حائز اهمیت اینکه برای ورود در صف انتظار اکسپرس انتری داشتن پیشنهاد کار الزامی نیست.

متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می شوند 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی دریافت می کنند و بدین ترتیب در پذیرش بعدی اکسپرس انتری حتما از آنها برای تقاضا جهت اقامت دائم کانادا دعوت خواهد شد. اکثر استان های کانادا نیز از این سیستم برای مدیریت درخواست های انتخاب استانی خود برمی گزینند.

تماس با ما

6 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.