شرایط دریافت ویزای کاری آلمان ( جاب آفر )

ویزای کاری آلمان

چطور یک پیشنهاد شغلی بگیریم ؟ شاید برای افرادی که تمایل به تحصیل ندارند و یا از لحاظ سنی شرایط تحصیل در آلمان را ندارند بهترین راه مهاجرت ، مهاجرت از طریق ویزای کاری آلمان می باشد .حال سوالی که ایجاد می شود این است که چطور میتوان برای ساخت آینده ای بهتر با امکانات رفاهی ، درمانی ،تفریحی بالاتر از طریق کاری دست به مهاجرت زد.

اولین قدم برای اینکه بتوانید این کار را انجام بدهید این است که از یک کارفرمای خارجی در کشور مورد نظرتان پیشنهاد موقعیت شغلی و یا همان جاب آفر داشته باشین .البته پیدا کردن یک کارفرما در کشوری دیگر کار آسانی نیست زیرا همواره در تمامی کشورها اولویت با شهروندان خود آن کشور می باشد.

برای گرفتن جاب آفر ابتدا باید ثابت بشود که شهروندانی از  کشور مورد نظر برای موقعیت شغلی  مورد نظرنتوانستن انتخاب شوند یا به عبارتی دیگر شرایط لازم برای آن موقعیت شغلی را نداشتند ، در این صورت با انتخاب شما برای گرفتن شغل مورد نظر موافقت میشه که برای رسیدن به این موقعیت ، لازم به گذراندن مراحل متعددی از جمله ، آگهی دادن در روزنامه برای شغل مورد نظر و … می باشد.

همه ی عوامل گفته شده باعث می شود که پروسه ی مهاجرت به آلمان از طریق جاب آفر طولانی شود و حدود یکسال زمان ببرد.

 

ویزای کاری آلمان

ویزای کاری آلمان

شرایط لازم برای گرفتن جاب آفر آلمان

 

برای موفق شدن در گرفتن جاب آفر نیاز به داشتن شرایط زیر می باشید :

داشتن یک مهارت یا تخصص مورد نیاز آلمان

داشتن حداقل دو سال سابقه کار مرتبط با تخصص فرد

مدرک دانشگاهی یا مدرک فنی حرفه ای مرتبط با تخصص

داشتن مدرک زبان آلمانی و یا انگلیسی با نمره حداقل 5.5

داشتن شرایط سنی مورد نیاز (زیر 45 سال)

داشتن سابقه بیمه مرتبط یا ارائه ی گواهی اشتغال بکاردر حوزه تخصص مورد نیاز

برای انجام مهاجرت از هر روشی بهتر است به افرادی اعتماد کنید که تجربه پیمودن آن مسیر مربوطه را داشته باشن و بتوانند با دانش کافی و بروز گام بردارند.برای گرفتن جاب آفر آلمان مواردی وجود دارد که می تواند شانس شما را برای گرفتن موقعیت شغلی افزایش دهد.

 

ویزای کاری آلمان

ویزای کاری آلمان

پیدا کردن کارفرما برای کار در آلمان

 

زمانی که شخصی قصد مهاجرت به آلمان از طریق جاب آفر را داشته باشد باید مراحلی را پشت سر بگذراند یکی از آنها پیدا کردن کارفرمای خارجی می باشد.

اولین قدم برای متقاضی ارسال رزومه بروزرسانی شده برای یک وکیل مهاجرتی برای یافتن موقعیت شغلی می باشد.

وکلای بین المللی بر اساس مهارت ها ، تخصص ها و تجربیاتی که فرد در رزومه خود به آنها اشاره کرده از یک کارفرمای خارجی پیشنهاد کاری دریافت می کنند . همزمان با بستن قرارداد در موسسه ، وکیل شما در آلمان با کارفرما قرارداد می بندد و پروسه ی دریافت ویزای کاری از طریق جاب آفر شروع می شود. کارفرمایی که پیدا می شود باید از کارفرمایان مورد تایید کشور آلمان باشد و شغل مورد نیاز نیز باید از مشاغل مورد نیاز آلمان باشد.

 

تماس با ما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.