اخذ پاسپورت اوکراین از طریق تولد فرزند 

اخذ پاسپورت اوکراین : در سال های اخیر زوج های بسیاری از طریق تولد فرزند اقدام به مهاجرت میکنند، برای این دسته از والدین مهاجرت به اوکراین از طریق تولد فرزند را پیشنهاد میدهیم ،تعداد کمی از کشورها هستند که  قانون خاک دارند از جمله کشور اوکراین و از این بابت مورد توجهه است.

قانون خاک چیست؟ با تولد فرزند در خاک کشور های دارای قانون خاک فرزند متولد شده تابعیت آن کشور را میگیرد هرچند که والدین آن فرزند تابعیت آن کشور را نداشته باشند. از جمله کشورهای تابع سیستم خاک ؛اوکراین ،کانادا، استرالیا، نیوزیلند، برزیل ،آمریکا و … هستند.

مزایای پاسپورت اوکراین 

پاسپورت اوکراین (Ukrainian passport) مدرکی صادره برای اتباع اوکراینی به عنوان اثبات شهروندی اوکراینی آنها است. پاسپورت کشور اوکراین از رتبه 53 به رتبه 29 ارتقاء یافته است و این نشان دهنده اعتبار بالای این پاسپورت در سطح جهانی است. رتبه بندی پاسپورت کشور ها طبق میزان پذیرش آنها بدون ویزا انجام می شود.

اخذ پاسپورت اوکراین

اخذ پاسپورت اوکراین

با پاسپورت اوکراین به 142 کشور بدون ویزا میتوان سفر کرد، همچنین لازم به ذکر است اوکراین دارای 2 نوع پاسپورت می باشد نوع اول آن پاسپورت داخلی اوکراین بود که تا سال 2016 قبل از معرفی کارت شناسایی اوکراینی از آن استفاده می شد نوع دوم پاسپورت، پاسپورت بین المللی یا پاسپورت بیومتریک اوکراین می باشد که مخصوص مسافرت خارجی است. پاسپورت اوکراین جلد آبی دارد و در صفحه اول آن مشخصات فردی و اعتبار پاسپورت درج شده است و مدت اعتبار آن برای افراد بزرگ سال 10 ساله و برای افراد زیر 18 سال 4 ساله صادر می شود.

از مزیت های پاسپورت فرزند متواد شده در خاک اوکراین برای والدین 

زوج هایی که از طریق تولد فرزند در خاک اوکراین اقدام به مهاجرت کرده اند میتوانند از امتیازات پاسپورت فرزندشان استفاده کرده و درخواست اقامت دائم برای خود و همچنین فرزندان دیگرشان که کمتر از 18 سال سن دارند را بدهند.

  • امکان مهاجرت والدین با ثبت بعدی اقامت دائمی (برای والدین)
  • امکان تحصیل رایگان و مراقبت های پزشکی رایگان (برای فرزند)
  • آزادی سفر و بدون ویزا در کشورهای عضو اتحادیه اروپا و اعضای ناحیه شنگن
  • امکان افتتاح حساب در کلیه کشورهای اروپایی
  • امکان کار و زندگی در کل کشورهای اتحادیه اروپایی
  • امکان سرمایه گذاری و تولید در کلیه کشورهای عضو
  • اقامت در تمامی کشورهای عضو EU
  • امکان بهره مندی از امکانات درمانی و مراقبت پزشکی در کل اروپا

تماس با ما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.