تحصیل پزشکی در اوکراین 

تحصیل پزشکی در اوکراین : دانشگاه های پزشکی اوکراین یکی از بهترین دانشگاه ها در بین دانشگاه های اروپا برای تحصیل محسوب می شوند. به دلیل هزینه های زندگی و تحصیل پایین و انجام مطالعات پزشکی با کیفیتی بالا در دانشگاه های اوکراین دانشجویان بسیاری از سرتا سر دنیا برای تحصیل پزشکی به این کشور مهاجرت میکنند.

طول دوره تحصیل پزشکی در اوکراین 6 سال و دندانپزشکی در اوکراین 5 سال به طول می انجامد و دانشجویان دندانپزشکی در اوکراین از سال چهارم دروس تخصصی از جمله : آناتومی، بافت شناسی، بیوشیمی و … را مطالعه می نمایند.

دانشجویی که قصد ادامه تحصیل در این کشور را دارند برای پذیرش در دوره لیسانس، علاوه بر رعایت شرایط عمومی، باید شرط سنی را هم رعایت کنند. مثلا دانشجو با داشتن مدرک دیپلم، باید حداقل، سن ۱۷ و حداکثر سن، ۳۰ سال داشته باشند.

شرایط سنی برای تحصیل در اوکراین 

در رابطه با شرط سن نیز باید گفت افرادی که سن بالای ۲۵ سال دارند برای اخذ پذیرش از دانشگاه‌ها، باید لزوما دارای مدرک لیسانس باشند. به عبارتی این افراد فقط می‌توانند برای دوره ارشد به بالا درخواست پذیرش دهند.

دانشجویان بین المللی با توجه به نتایج مصاحبه و بر اساس اسناد ارائه شده در مورد آموزش قبلی وارد دانشگاه‌های اوکراین می‌شوند. دانشجویان بین المللی می‌توانند به زبان اوکراینی یا انگلیسی تحصیل کنند و اگر مدرک زبان ندارند میتوانند به مدت 10 ماه در دوره های پادفک شرکت کنند و در یکی از زبان های مذکور تسلط بیشتری از قبل کسب کنند.

در رشته‌های پزشکی نیز پزشکی عمومی، دندانپزشکی و داروسازی و دیگر رشته‌ها به انگلیسی ارائه می‌شوند. نکته قابل توجه اینکه شهریه رشته‌هایی که به زبان انگلیسی ارائه می‌شوند معمولاً گران‌تر است.

"<yoastmark

مزایت تحصیل در خارج

امکان تحصیل به زبان انگلیسی

شهریه ارزان

پذیرش بدون آزمون ورودی

امکان اشتغال در اوکراین و اروپا

امکانات آموزشی مدرن

اعتبار بین المللی مدارک دانشگاهی

مدارک ویزای تحصیلی اوکراین 

آخرین مدرک تحصیلی به همراه ریز نمرات

کپی و اصل شناسنامه و کارت ملی

گواهی عدم سوء پیشینه

گواهی سلامت پزشکی

عکس پاسپورتی

ارائه گذرنامه با حداقل شش ماه اعتبار

معرفی یک حساب بانکی معتبر جهت اثبات پشتوانه مالی

تایید مدارک توسط سفارت

تماس با ما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.