سرمایه گذاری در اوکراین از طریق ثبت شرکت 

ویژگی سرمایه گذاری در اوکراین : این نوع اقامت بصورت 3 ساله صادر می شود، و از نوع D4 است. ابتدا شخص باید شماره شناسه مالیاتی دریافت کند که دریافت این شناسه الزامی است و پس از آن اقدامات لازم را جهت اخذ مجوز کاری انجام دهد تمام این پروسه با یک ویزای مولتی یکساله انجام می شود و پس از ارائه مدارک به ویزاسنتر به مدت 1 ماه طول می کشد که ویزای شما صادر شود.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در اوکراین در ادامه آورده شده است

کپی پاسپورت شخص متقاضی

کپی از شماره شناسه مالیاتی

لیست فعالیت های پیشنهادی در شرکت

مشخصات متقاضی شامل آدرس، شماره تماس، ایمیل و…

وکالت نامه محضری به شخص حقوقی برای انجام مراحل ثبت شرکت

انواع ویزای سرمایه گذاری 

ویزای ترانزیت : این نوع ویزا در مواردی صادر می شود که فرد خارجی قصد عبور از اوکراین را دارد و هر دوره ترانزیت از ۵ روز تجاوز نمی کند. ویزاهای نوع B در چند نوع سینگل، دوطرفه و مالتی صادر می شوند که برای حداکثر ۱ سال صادر می شود.

ویزای کوتاه مدت : این نوع ویزا زمانی صادر می شود که در آن یک فرد خارجی قصد دارد در هر ۱۸۰ روز در اوکراین به مدت ۹۰ روز بماند. این نوع ویزا می تواند به صورت سینگل، دوطرفه و یا مالتی صادر می شود که بسته به مدارک شما میتواند برای حداقل مدت ۶ ماه و حداکثر ۵ سال صادر شود.

ویژگی سرمایه گذاری در اوکراین

ویژگی سرمایه گذاری در اوکراین

ویزای بلند مدت: این ویزا در مواردی صادر می شود که یک فرد خارجی قصد اقامت موقت در اوکراین را برای بیش از ۹۰ روز دارد. طبق قانون اوکراین همه افراد خارجی که هدف اقامت در اوکراین را دارند موظف به اخذ مجوز اقامت هستند. بنابراین اگر میخواهید بیش از ۹۰ روز در اوکراین بمانید، باید یک کارت اقامت دائم دریافت کنید. شرایط اقامت موقت در اوکراین تا ۳ سال است.

سرمایه گذاری از طریق کشاورزی در اوکراین 

حدود 25 درصد خاک اوکراین حاصلخیز است، اوکراین بزرگترین  صادر کننده روغن آفتابگردان و دانه های روغنی در جهان است و جزء تولید کنندگان بنام در محصولاتی چون گندم، ذرت، جو، آفتابگردان، چغندرقند، تنباکو، حبوبات، میوه و سبزیجات.

اوکراین سالانه نود تا صد میلیون تن محصول غلات و حبوبات تولید می کند. به تازگی کشورهای بسیاری متوجه پتانسیل بالای اوکراین برای کشاورزی و پرورش محصول شده اند و تمایل به تجارت و همکاری با اوکراینی ها  نشان داده اند.

مدارک مورد نیاز اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری اوکراین 

ارائه شناسنامه و ترجمه آن

ارائه کارت ملی و ترجمه آن

گذرنامه معتبری که حداقل ۶ ماه تا پایان اعتبار آن قرصت باقی مانده باشد

عکس مخصوص گذرنامه

ارائه مستنداتی مبنی بر تمکن مالی مناسب

ارائه بیزینس پلن در صورت راه‌اندازی کسب و کار دلخواه

ارائه مدارک هویتی و گذرنامه همسر و فرزندان در صورت اخذ اقامت اوکراین برای ایشان

 

تماس با ما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.