شرایط تحصیل در اوکراین

همه چیز درباره تحصیل در اوکراین : یکی از سریع ترین کشور ها برای گرفتن ویزای اوکراین هست و همچنین مقرون به صرفه ترین کشور است. اوکراین بعد از روسیه بزرگ ترین کشور اروپایی می باشد و اداره حکومت آن به شکل جمهوری است و زبان رسمی آن اوکراینی هست.

زبان تحصیل در اوکراین: دانشجویان می توانند به زبان انگلیسی یا اوکراینی تحصیل کنند.

دوره پادفک: دانشجویان برای ورود به دانشگاه های اوکراین نیازمند گذراندن دوره پادفک هستند.

پادفک چیست؟ این یک دوره یک ساله هست که دانشجویان می توانند انتخاب کنند به زبان اوکراینی تحصیل کنند یا انگلیسی. هزینه های دوره پادفک و خوابگاه از 2800 دلار تا 6200 دلار می باشد.

سن: برای تحصیل در مقطع لیسانس باید بین 17 تا 30 باشند و برای مقطع کارشناسی ارشد باید مدرک کارشناسی خود را گرفته باشند و سن آنها حداقل 25 باشد.

مزایای تحصیل در اوکراین

امکان تحصیل به زبان انگلیسی برای دانشجویانی که زبان اوکراینی بلد نیستند

پایین بودن هزینه های زندگی و تحصیل

25 دانشگاه اوکراین مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات ایران می باشد

امکان کار نیمه وقت برای دانشجویان

ارائه خوابگاه هایی با کیفیت مناسب

بهره مندی از بیمه پزشکی در طول تحصیل

ورود سریع به بازار کار

مشارکت دانشجویان در سمینار های کشور های

همه چیز درباره تحصیل در اوکراین

همه چیز درباره تحصیل در اوکراین

تحصیل در مقاط مختلف اوکراین

شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی : مقطع لیسانس در اوکراین 4 سال است که افراد با داشتن مدرک دیپلم می توانند در مقطع لیسانس تحصیل کنند افراد می توانند خودشان تصمیم بگیرند به زبان اوکراینی تحصیل کنند یا انگلیسی. دانشجویان در این مقطع مجاز هستند که در هفته 15 تا 40 ساعت کار کنند.

شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد : تحصیل در این مقطع 2 تا 3 سال زمان میبرد که افراد برای تحصیل در این مقطع باید مدرک کارشناسی داشته باشند. دانشجویان این مقطع هم در هفته می توانند 15 تا 40 ساعت کار کنند.

شرایط تحصیل در مقطع دکتری : تحصیل در این مقطع 3 تا 5 سال طول میکشد دانشجویان باید دارای استاد راهنما برای پشتیبانی، تاییدیه تز دکتری و یک مدرک کارشناسی ارشد معتبر باشند. مانند دیگر مقاطع دانشجویان می توانند در هفته 15 تا 40 ساعت کار کنند.

شرایط اخذ پذیرش اوکراین : دانشجویان بین المللی نیازمند دعوت نامه ای از طرف دانشگاه برای تحصیل هستند که برای دعوت نامه متقاضیان باید رونوشت گذرنامه / رونوشت اخرین مدرک تحصیلی و فرم درخواست را برای دانشگاه ارسال کنند معمولا بین 10 تا 15 روز روند اخذ دعوت نامه زمان میبرد.

مدارک اخذ ویزای تحصیلی اوکراین به شرح زیر می باشد

فرم درخواست ویزا

پاسپورت بین المللی

نامه پذیرش از دانشگاه

گواهی بهداشت عمومی

عکس

بلیط هواپیما

تماس با ما