خرید آپارتمان در اوکراین

شرایط خرید ملک در اوکراین : قیمت آپارتمان در شهر کیف اوکراین معمولا بستگی به محل ، سال ساخت ،نزدیک بودن به مرکز شهر و متراژ آن متغیر می باشد.

در شهر کیف به دلیل ساخت و سازهای فراوان که در این چند سال اخیر انجام شده تمایل به خرید آپارتمان های نوساز بسیار بیشتر از آپارتمان های چندسال ساخت می باشد.

یکی از تفاوت های ساختمان سازی در اوکراین با ایران این است که در اوکراین مرحله نازک کاری انجام نمی شود و آپارتمان در مرحله سفت کاری بفروش می رسد که باعث می شود مالک به سلیقه و خواست خود قسمت های مختلف آپارتمان را طراحی نماید.

قیمت فروش یک واحد آپارتمان در مرحله سفت کاری در هر مترمربع حدود 450 -550  دلار به فروش می رسد.

 

شرایط خرید ملک در اوکراین

شرایط خرید ملک در اوکراین

شرایط خرید آپارتما در اوکراین :

ساخت وساز در اوکراین در سال های اخیر رونق زیادی داشته و در کل اروپا بیشترین مقدار ساخت و ساز در کشور اوکراین بوده است.

به دلیل ارزان بودن قیمت زمین،عدم نیاز به فراهم کردن پارکینگ و یا انباری،امکان ساخت برج های با طبقات زیاد،عدم نیاز به انجام مرحله نازک کاری و تمایل مردم به خرید واحدهای کوچک یا به اصطلاح اسمارت هاوس افراد زیادی را به سرمایه گذاری در بازارساختمان سازی جذب نموه است.

به دلیل افزایش ساخت وساز در اوکراین مشاغل مرتبط با ساختمان رونق زیادی داشته اند. یکی از این مشاغل معماران و طراحان داخلی می باشد این افراد مرحله نازک کاری را برای مالکان آپارتمان ها انجام می دهند که انجام نازک کاری در اوکراین از متر مربعی 200 دلار شروع می شود.

سرمایه گذاری از روش آخرید ملک در اوکراین

مشاوران ما درموسسه ره پویان عدالت برای سرمایه گذاری در اوکراین پیشنهاد ویژه ای داریم و آن این است که با خرید آپارتمان های کوچک (اسمارت هاوس) و اجاره دادن آن ها از اجاره ماهیانه  300  دلار به بالا بهره مند شوید. شما با خرید هر آپارتمان بعد از 80-100  ماه با دریافت اجاره ماهیانه کل مبلغ خرید آپارتمان را دریافت می کنید.ضمن اینکه ارزش ملک شما هم رو به افزایش خواهد بود .

همچنین به دلیل عضویت کشور اوکراین در حوزه شنگن در چند سال آینده قیمت آپارتمان روبه افزایش می باشد. با داشتن ویزای اوکراین شما میتوانید ملک بخرین و نیازی به داشتن اقامت نیست اما نکته حائز اهمیت این است که با داشتن اقامت دائم اوکراین امکان خرید آپارتمان بصورت اقساط  وجود دارد.

برای مثال یکی از کمپانی های بزرگ فعلی در شهر کیف با پرداخت 12000 دلاربه عنوان پیش پرداخت و ماهیانه 500 دلار ظرف مدت 24 ماه شما می توانید مالک یک آپارتمان در حال ساخت شوید.پس میتوان بطور قطع گفت که خرید آپارتمان در اوکراین بصرفه تر از اجاره کردن می باشد .

 

تماس با ما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.