قانون خاک اوکراین

 

قانون خاک اوکراین برای اخذ اقامت دائم

قانون خاک : تعداد کمی از کشورها هستند که قانون خاک دارند. از آن جمله می‌توان به قانون خاک اوکراین اشاره کرد. کشورهایی که تابع سیستم خاک هستند ,از قبیل اوکراین, کانادا، استرلیا، نیوزیلند، برزیل و امریکا و… می باشند. با تولد فرزند در کشورهای دارای قانون خاک فرزند متولد شده تابعیت آن کشور را میگرد هرچند که والدین آنها تابعیت یا اقامت آن کشور را نداشته باشند.

در حال حاضر تعداد زوج‌هایی که برای تولد فرزندشان برنامه‌ریزی می‌کنند رو به افزایش است. آن‌ها مزایای تولد نوزاد در کشورهای دیگر را به‌خوبی درک می‌کنند.

قانون خاک اوکراین

قانون خاک اوکراین

پاسپورت کشور اوکراین از رتبه 53 به رتبه 29 ارتقا یافته است که نشان از یک پاسپورت با اعتبار بالا در سطح دنیا است رتبه بندی پاسپورت کشورها طبق میزان پذیرش آن ها بدون ویزا انجام می شود. که با پاسپورت اوکراین به 142 کشور بدون ویزا می توان سفر کرد و از آن جمله می توان به کشورهای عضو شنگن اشاره کرد.

از فکرهایی که در خصوص تولد فرزند توانسته است ذهنیت والدین را به خود مشغول نماید، اقامت دائم برای پدر و مادر و برادر و خواهر و حتی مادر بزرگ و پدربزرگ است، که با تولد فرزند، اقامت دائم به آنها هم اعطا می‌شود.
کودک متولد در اوکراین سریعا پاسپورت می گیرد؟
بله !
البته بروکراسی اداری دارد و شرکت سفیر نور با سابقه ی درخشان خود در اخذ پاسپورت فرزند متولد در اوکراین به بهترین نحو می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند و در تمامی مراحل ذکر شده شما را همراهی نماید.
تایید تابعیت و مدارک لازم جهت تایید تابعیت اوکراین

مدارک لازم برای اخذ تابعیت اوکراین

اخذ تابعیت اوکراین از طریق تولد دارای روند اداری و مدارک خاص خود می باشد، روند درخواست تا اخذ تابعیت اوکراینی 60 روزه است و مبلغ آن از 350$ (دلار آمریکا) شروع می شود. جهت تایید تابعیت اوکراینی کودک، مدارک زیر لازم است:

اظهاریه

گواهی تولد کودک بسته به سن کودک

اظهاریه کودک (سن 14 الی 18 سالگی)

2 قطعه عکس (3.5 در 4.5 سانتی متر) از کودک (بالای 5 سال)

پاسپورت های والدین/ ویزای اقامت دائمی یا موقتی در اوکراین

تماس با ما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.