تحصیل در اتریش

مزیت های تحصیل در اوکراین

4 مزیت تحصیل در اوکراین : کسانی که قصد دارند در اوکراین و یا حتی دیگر کشور های اروپایی تحصیل کنند در این فکر می باشند که آیا می توانند از بورسیه تحصیلی استفاده کنند. گرفتن بورسیه به عوامل مختلفی بستگی دارد. بورسیه تحصیلی یک کمک هزینه مالی می باشد که با دانشجویان داده می شود که تمام هزینه های تحصیلی را شامل می شود.

گاهی اوقات بورسیه تحصیلی زمانی اتفاق می افتد که یک توافق نامه بین المللی بین اوکراین و سایر کشور ها صورت گرفته باشد اما در بیشتر مواقع دانشجویان مستلزم به پرداخت هزینه های خودشان هستند . بنابر این دانشجویان قبل از رفتن به اوکراین باید تمام هزینه های خودشان را سازماندهی کنند. همچنین در حال حاضر هیچ نوع بورسیه تحصیلی ایی برای ایرانی ها وجود ندارد.

مزایای تحصیل در اوکراین

امکان تحصیل در تمامی رشته های پزشکی و مهندسی

ارزان بودن هزینه های تحصیل

امکان کار نیمه وقت

ارائه خوابگاه های با کیفیت

امکان گرفتن اقامت دائم بعد از اتمام تحصیل

امکان برخورداری از سالن های ورزشی

معتبر بودن دانشگاه اوکراین و داشتن استادان با تجربه

4 مزیت تحصیل در اوکراین

4 مزیت تحصیل در اوکراین

کار دانشجویی در اوکراین

کار در هنگام تحصیل یکی از موضوعات مهم برای دانشجویان بین المللی هست. اوکراین مانند دیگر کشور ها به متقاضیان تحصیل اجازه می دهد که در کنار تحصیل کار هم بکنند. دانشجویانی که ویزای تحصیلی اوکراین را دارند میتوانند از اداره پلیس و گارد مرزی مجوز کار بگیرند. همچنین دانشجویان باید از دانشگاهی که در آن تحصیل می کنند تاییدیه کتبی بگیرند.

دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد اجازه دارند در هفته 20 ساعت کار کنند و دانشجویان مقطع دکتری اجازه 30 ساعت کار در هفته را دارند.

هزینه های تحصیل در اوکراین

هزینه های تحصیل با توجه به رشته و دانشگاه ها متفاوت است. به صورت معمول هزینه های تحصیل بین ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ دلار در سال می باشد و همینطور هزینه های رشته های پزشکی مسلما گران تر از سایر رشته ها است.

تماس با ما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.