مشاغل مورد نیاز اوکراین

شغل مورد نیاز در اوکراین : برای دریافت اقامت کشور اوکراین روشهای متفاوتی وجود دارد که در هرمقاله به شرح یکی از آنها پرداخته ایم از جمله این روشها می توان به اقامت کاری از طریق دریافت ویزای کار اوکراین اشاره کرد.

یکی از مواردی که به عنوان متقاضی مهاجرت باید مورد توجه شما قرار بگیرد وضعیت اشتغال زایی کشور مقصد است و به عنوان یک تبعه خارجی در اوکراین باید بدانید که می توانید در شرکت های اوکراینی معتبر درصورت داشتن مهارت مشغول به کار بشوید و از این طریق اقامت موقت اوکراین را دریافت کنید .

لیست مشاغل مورد نیاز در اوکراین 

 1. حسابدار

در اداره های معتبر بخش های مالی و اقتصادی همیشه نیازمند نیروهای کارآمد و متخصص برای انجام امور هستند چرا که این امور از حساسیت و اهمیت زیادی برخوردار است لازم به ذکر است که در اوکراین جای خالی این متخصصان در شرکت ها بسیار دیده می شود. با این وجود برای کسب این شغل ها باید متقاضی تلاش بسیاری داشته باشد .

 1. فروشنده و بازاریاب

اگر چه  مشاغل فروشندگی و صندوقدار به تحصیلات ویژه ای نیاز ندارد، اما در بین لیست مشاغل از جایگاه خوب و قابل توجهی برخوردار هستند شما به عنوان متقاضی می توانید بدون داشتن مدرک و یا مهارت خاصی به راحتی استخدام شوید.

 

شغل مورد نیاز در اوکراین

شغل مورد نیاز در اوکراین

 

 1. راننده

در کشور اوکراین کمبود قابل توجهی در مشاغل رانندگی اتوبوس و کامیون وجود دارد و برای استخدام در این شغل باید مجوز رانندگی را کسب کنند که البته برای این مجوز متقاضی هزینه آن را پرداخت میکند.

 1. کشاورزان

کشاورزی در اوکراین جزء پرقدرت ترین صنعت برای سرمایه گذاری است. زیرساخت های توسعه یافته در این زمینه و داشتن بازار مصرفی برتر جهانی و همچنین ماشین آلات پیشرفته کشاورزی امکان ارتقاء حصولات کشاورزی و بازار سرمایه دارن را فراهم کرده است .

 1. پزشکی

همگان واقف هستند که رشته های پزشکی به دلیل اهمیت زندگی افراد بسیار مورد توجه است و در سال های اخیر بسیاری از پزشکان و داروسازان متقاضی مهاجرت به اوکراین بوده اند چرا که امکان رشد و پیشرفت این مشاغل در اوکراین فراهم است.

 1. مترجم

قطعا شما به عنوان  یک مترجم خوب می توانید  به راحتی در اوکراین مشغول به کار شوید چرا که مترجمی یکی از مشاغل مورد نیاز در اوکراین می باشد بسیاری از شرکت های بین المللی و خارجی نیازمند نیروی مترجم ماهر هستند و همچنین می توانید در دارالترجمه ها مشغول به کار شده و میزان دستمزد و حقوق قابل توجهی متناسب با مهارت خود دریافت کنید .

 

شغل مورد نیاز در اوکراین

شغل مورد نیاز در اوکراین

 

 1. مهندسان

رشته های مهندسی همواره در هرجای جهان جزء مشاغل مورد نیاز و مورد توجه هستند در اوکراین در زمینه مهندسی مکانیک و ساخت و سازو تاسیسات برقی به نیروهای مهندس متخصص و ماهر نیازمند هستند و شما به عنوان یک مهندس می توانید یک شغل معتبر و تضمینی دریافت کنید .

 1. کارگر

در اوکراین جاهای خالی زیادی برای کارگران یدی وجود دارد و نیروهای کاری فعال در زمینه های مختلف می توانند مشغول به کار شوند نیروهای ماهر خیاط، جوشکار، اپراتور برقکار، آشپز برای رستوران ها، نجار و طراح چوب، قفلساز و … می توانند در اوکراین کسب درآمد کنند.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری اوکراین 

 • فرم درخواست ویزای کاری
 • یک قطعه عکس پاسپورتی
 • کپی شناسنامه
 • کپی قرارداد کاری همراه با گواهی تقاضای کار
 • رسید پرداخت عوارض دولتی
 • کپی گذرنامه بین المللی با ترجمه معتبر
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • مدارک تحصیلی
 • اثبات تمکن مالی
 • اراِئه ادرس محل سکونت

تماس با ما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.