اخذ اقامت دائم اوکراین

اقامت دائم از طریق ازدواج با تبعه اوکراینی

اخذ اقامت از طریق ازدواج با شهروندان خارجی مقیم کشور

اقامت دائم از طریق حمایت از افراد مسن و یا کودکان بی سرپرست

اخذ اقامت دائم از طریق فرزند خواندگی 

مهاجرت به اوکراین و اخذ اقامت اوکراین : ابتدا باید در نظر داشت قبل از مهاجرت به هر كشوري بهتر است شرایط و هزینه زندگی در آن را بدانیم وبسته به موقعیت و شرایط خود مقایسه کرده و سپس بهترین گزینه را انتخاب نمود.و با درنظر داشتن این نکته که شرایط و هزینه زندگی در کشورها متفاوت است.

با توجه به شرايط دشوار اقتصاد كنونی ،انتخاب كشوري كه هزينه هاي زندگي در آن به نسبت پايينتر باشدگزينه بهتري محسوب می گردد. مشاوران ما با ارائه اطلاعات كامل درباره ی هزينه ها و شرايط زندگي در اوكراين به شما کمک میکنند تا بتوانید به درستي درمورد مهاجرت خود تصميم گيری كنيد .لذا ارائه اطلاعات صحيح و بروز شرط اصلي مشاوره می باشد.

روشهای اخذ اقامت موقت اوکراین

اخذ اقامت اوکراین از روش کاری که شامل (کارمندی و ثبت شرکت )
اخذ اقامت اوکراین از روش تحصیلی (دانشجویی) 

اقامت موقت اوکراین به عنوان سندی است که به یک شخص خارجی یا بی تابعیت مجوز ماندن در خاک این کشور رامی دهد که مدت زمان آن بین  یکسال تا سه سال می باشد.

 

مهاجرت به اوکراین و اخذ اقامت اوکراین

مهاجرت به اوکراین و اخذ اقامت اوکراین

شرایط کلی اخذ ویزای کار :

ساده ترین نوع اخذ این اقامت به روش کاری است که پروسه ی شکل گیری آن به شرح زیر است :
یک شماره شناسه مالیاتی دریافت کنید
تهیه مدارک لازم برای ثبت شرکت
یک آدرس تجاری برای شرکت ترتیب دهید
یک مدیر موقت معرفی کنید
ثبت شرکت با مسئولیت محدود (LLC) در اوکراین
اجازه کار دریافت کنید
دریافت ویزای اشتغال نوع D
تغییر مدیر
امضا قرادادکار به همراه امضا
دریافت مجوز اقامت
ثبت آدرس ثبت نام Sta در اوکراین

اما همانطور که گفته شد اقامت موقت از طریق کاری به شکل کارمندی نیز صورت میگیرد به این معنا که نیازمند داشتن کارفرما یا پیشنهاد کاری از سوی شرکت یا فردی در اوکراین برای ورود به این کشور می باشد.

که کارفرما موظف به گرفتن مجوز کاری یکساله یا سه ساله برای کارمند خود است که کارمند نیز بادارابودن مدارک کامل شرکت نسبت به گرفتن ویزای کارمندی(D7) از سفارت اوکراین در ایران یا هر کشور دیگری که شخص اقامت موقت یا دائم آنجارا دارد ،اقدام نماید .

اخذ مهاجرت تحصیلی به اوکراین

در رابطه با تحصیل در اوکراین
شرایط تحصیل در اوکراین
مقاطع تحصیلی در اوکراین
رشته های تحصیلی در اوکراین
مزایا و معایب تحصیل در اوکراین
مدارک مورد نیاز تحصیل در اوکراین

در رابطه با تحصیل در اوکراین : تحصیل در اوکراین یکی از روش های اخذ اقامت نیز محسوب می شود. بااینکه تحصیل در اوکراین دررشته های مختلفی انجام می گیرد اما بیشتر افراد متقاضی تحصیل در رشته پزشکی و دندانپزشکی و تحصیل در رشته مهندس در اوکراین هستند.

دلیل انتخاب این کشور و تحصیل بیشتر بخاطر هزینه های تحصیل و زندگی است هزینه تحصیل در اوکراین به ویژه در دانشگاه های دولتی این کشور برای دانش آموز بومی این کشور و همچنین دانش آموزان بین المللی نسبت به دیگر کشورهای اروپایی مقرون به صرفه بدون است و دارای کیفیت بالایی نسبت به هزینه می باشد. مطالعه در این کشور مزایای متعدد برای دانش آموزان در مقطع کارشناسی و یا کارشناسی ارشد را فراهم می کند.

 

مهاجرت به اوکراین و اخذ اقامت اوکراین

مهاجرت به اوکراین و اخذ اقامت اوکراین

ویزای اوکراین به سه دسته تقسیم می شود

ویزای اوکراین انواع مختلفی دارد که به ۳ دسته کلی تایپ سی و دی و ترانزیت تقسیم می‌شود که ۱۷ نوع ویزای تایپ سی و ۱۶ نوع ویزای تایپ دی وجود دارد .
ویزاهای تایپ C کوتاه مدت می‌باشد که برای اهداف بازدید از آن جمله می‌توان به ویزای توریستی ‌و شخصی اشاره کرد.
ویزاهای تایپ D بلند مدت که برای اهداف اقامتی از آن جمله می‌توان به ویزای دانشجویی ، مهاجرت، ازدواج ، شرکتی وهمراه..اشاره کرد.

شرایط اخذ پاسپورت اوکراین

پاسپورت اوکراین :ابتدا باید گفت پاسپورت کشور اوکراین از رتبه 53 به رتبه 29 ارتقا یافته است که نشان از یک پاسپورت با اعتبار بالا در سطح دنیا است . رتبه بندی پاسپورت کشورها طبق میزان پذیرش آن ها بدون ویزا انجام می شود.که  با پاسپورت اوکراین به 142  کشور بدون ویزا میتوان سفر کرد و از آن جمله می توان به کشورهای عضو شنگن نام برد .

علاوه براین برای 40 کشور ویزای فرودگاهی به سادگی با پاسپورت اوکراین  گرفته می شود. . بعد از دریافت پاسپورت اوکراین شما به صورت قانونی شهروند اوکراین محسوب و از کلیه حقوق و مزایای مربوط به یک شهروند اوکراینی نیز برخوردار می شوید.

انواع روش اخذ پاسپورت اوکراین

اخذ پاسپورت اوکراین از طریق تولد فرزند :

اخذ پاسپورت اوکراین از طریق تولد فرزند :

اخذ پاسپورت اوکراین از طریق تولد فرزند :

پاسپورت اوکراین از روش تولد فرزند در اوکراین : تعداد کمی از کشورها هستند که قانون خاک دارند. از آن جمله می‌توان به قانون خاک اوکراین اشاره کرد.

قانون خاک : کشورهایی که  تابع سیستم خاک هستند ,از قبیل اوکراین, کانادا، استرلیا، نیوزیلند، برزیل و امریکا و… می باشند.با تولد فرزند در کشورهای دارای قانون خاک فرزند متولد شده تابعیت آن کشور را میگرد هرچند که والدین آنها تابعیت یا اقامت آن کشور را نداشته باشند.

در حال حاضر تعداد زوج‌هایی که برای تولد فرزندشان برنامه‌ریزی می‌کنند رو به افزایش است. آن‌ها مزایای تولد نوزاد در کشورهای دیگر را به‌خوبی درک می‌کنند. این زوج‌ها به‌منظور گرفتن شهروندی و اقامت برای فرزند خود برنامه‌ریزی می‌کنند و درواقع با این کار مزیتی مادام‌العمر را به فرزندان خود هدیه می‌دهند.

 

مهاجرت به اوکراین و اخذ اقامت اوکراین

مهاجرت به اوکراین و اخذ اقامت اوکراین

اخذ پاسپورت اوکراین از طریق ازدواج

پاسپورت اوکراین از روش ازدواج با اوکراینی :  سریع ترین روش  دریافت  پاسپورت اوکراینی ازطریق ازدواج کردن با تبعه اوکراینی است . امروزه با توجه به سخت تر شدن اخذ ویزای شنگن و دیگر کشورها با پاسپورت ایرانی, متقاضیان دریافت پاسپورت کشوری دیگر با اعتبار بالاتر افزایش یافته است.از این رو یکی از راههای اخذ پاسپورت دوم ,از طریق ازدواج با تبعه اوکراینی میباشد.

شرایط ورود به رشته پزشکی

تحصیل پزشکی در اوکراین:دانش آموزان بعد از اخذ مدرک دیپلم 12 ساله در ایران می توانند در دوره های پادفک در اوکراین پذیرش بگیرند.دراین دوره های یک ساله درس هایی مانند زیست، شیمی، ریاضیات و زبان ( اوکراینی یا انگلیسی ) تدریس می شود و دانش آموزان پس از اتمام این دوره پیش پزشکی یک ساله، برای ورود به دانشگاه های پزشکی و تحصیل پزشکی در اوکراین باید در آزمون ورودی دانشگاه های پزشکی شرکت کرده و عموما در دو مرحله برگزار می گردد و در صورت اخذ نمره قبولی به دانشگاه های پزشکی وارد شوند

وبه ادامه تحصیل در یکی از دوره های :
1-دوره 6ساله پزشکی عمومی
2-دوره 5 ساله دندانپزشکی

شرایط تحصیل مهندسی در اوکراین

تحصیل مهندسی در اوکراین از معروفترین دانشگاه های دنیا میتوان به دانشگاه های مهندسی در اوکراین اشاره کرد که لازمه ی ورود آن رعایت یکسری شروط است.لازم به ذکر است سیتم آموزشی این کشورهیچ گونه شرط سنی ای را برای افراد متقاضی جهت ورود در نظر نگرفته،ازاین روافراد میتوانند با هر معدلی که دارند برای تحصیل در دانشگاه اقدام کنند.

گذراندن پادفک: دانشجویان جهت ورود باید یک دوره پادفک به زبان اوکرانی و یا انگلیسی بگذرانند که در صورت اخذ قبولی در امتحان دانشجو می تواند وارد دانشگاه های مهندسی انتخابی خود بشود. امکان اخذ پذیرش مستقیم کورس اصلی رشته های مهندسی به زبان انگلیسی وجود داردنیازی به ارائه مدرک زبان نبوده و تسلط نسبی به زبان انگلیسی برای ورود به کورس اصلی کافیست.

 

مهاجرت به اوکراین و اخذ اقامت اوکراین

مهاجرت به اوکراین و اخذ اقامت اوکراین

دانشگاه های هنر در اوکراین

تحصیل در رشته های هنر در اوکراین : دانشگاه‌ها و موسسات هنری دراین کشور همانند دیگر کشورها عموماً درحوزه ی فرهنگ هنر و موسیقی فعالیت می‌کنند. اغلب دانشگاه‌ها نیز تمایل دارند که موسسات‌شان در چند رشته‌ی مختلف فعالیت کنند که به ‌این ترتیب بتوانند میزبانی از انواع گروه‌های تخصصی و افراد علاقه‌مند به تحصیل در اوکراین را بر عهده گیرند. از دانشگاه های این کشور که در زمینه رشته های هنری فعلیت دارند میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

دانشگاه موسیقی چایکوفسکی کی یف اوکراین

دانشگاه ملی پلی تکنیک کی یف – دانشگاه کاپئی

دانشگاه ملی هوا و فضای کی یف اوکراین نائو

دانشگاه معماری کی یف اوکراین کیسی

دانشگاه ملی تاراس شفچنکو کی یف

روش های اخذ اقامت دائم ومهاجرت به اوکراین

اقامت اوکراین از روش ازدواج با اوکراینی : اقامت اوکراین و شرایط مهاجرت به این کشور در سال های اخیر بدلیل درخواست این کشور برای عضویت در اتحادیه اروپا و حوزه شنگن ، و همچنین امکان تایید درخواست این کشور از سوی اتحادیه مورد استقبال متقاضیان زیادی شده است .

درخواست اقامت دائم اوکراین و پاسپورت اکراین در سال های اخیر از راه قانونی افزایش پیدا کرده است. روش های مختلفی برای اخذ اقامت این کشور وجود دارد از آنجمله میتوان به روشهای زیر اشاره کرد.

تحصیل، کار، ازدواج، ثبت شرکت ،فرزندخواندگی سرمایه گذاری و تولد فرزند میباشد.

 

اقامت دائم اوکراین از طریق ازدواج با خارجی

اقامت اوکراین از روش ازدواج با خارجی : قبل از تصمیم گیری و انتخاب مهاجرت به هر كشوري بهتر است شرایط و هزینه زندگی در آن كشور را بدانید و نسبت به موقعیت و شرایط خودتان مقایسه کنید و سپس بهترین گزینه را انتخاب نمائید.

با توجه به اینکه شرایط و هزینه زندگی در کشورها مختلف می باشد در حال حاضر با توجه به شرايط دشوار اقتصاد كنوني ،كشوري كه هزينه هاي زندگي در آن به نسبت پايينتر باشد گزينه بهتري مي باشد. مشاوران ما اطلاعات كاملي درباره ي هزينه ها و شرايط زندگي در اوكراين دراختيار شما قرار ميدهد تا بتوانيد به درستي درمورد مهاجرت خود تصميم گيري كنيد. لذا ارائه اطلاعات صحيح و بروز شرط اصلي مشاوره مي باشد.

 

مهاجرت به اوکراین و اخذ اقامت اوکراین

مهاجرت به اوکراین و اخذ اقامت اوکراین

اقامت دائم اوکراین از طریق حضانت فرزند

اقامت اوکراین از روش حضانت فرزند : به معنی واگذاری کفالت کودکان بی سرپرست به خانواده های متقاضی تحت قوانین و مقررات اداره بهزیستی اوکراین می باشد. اداره مذکور با توجه شرایط مادی، سلامت جسمی و روحی خانواده متقاضی در مراقبت از کودک مذکور گزارش مستند و مشروحی تهیه و جهت صدور حکم نهایی واگذاری کودک بی سرپرست به خانواده مورد نظر به دادگاه ذیربط ارجاع می دهد پس از صدور حکم نهایی و قطعی دادگاه است که حضانت فرزند تایید یا رد می شود.

اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری در اوکراین اقامت دائم اوکراین

 اقامت اوکراین از روش سرمایه گذاری : یکی از راه حل های مهاجرت به دیگر کشورها سرمایه گذاری در کشور خارجی مورد نظر است. پاره ای از اوقات جهت مهاجرت به یک کشور دیگر می بایست در کشور مورد نظر سرمایه گذاری نمایید.

دربسیاری از کشورها حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای گرفتن اقامت دائم بسیار بالاست  اما در کشور اوکراین شما میتوانید با هزینه بسیار پایین تر و صرف زمان کمتر از طریق سرمایه گذاری بتوانید برای خود و اعضای خانواده خود اقامت دائم کشور اوکراین را اخذ نمائید. سرمایه گذاری در اوکراین دارای مزایای بسیار زیادی است که هر کس می تواند با توجه به ضوابط موجود ، شرایط مورد نظر را به نفع خود برگزیند.

اقامت اوکراین از روش فرزندخواندگی

اقامت اوکراین از روش فرزندخواندگی : مهاجرت به کشوری دیگر همیشه یک چالش است، اما مهاجرت به همراه یک کودک دلهره‌ی بیش‌تری ایجاد می‌کند. از یافتن مدرسه و خدمات مراقبت از کودک گرفته تا فعالیت‌های تفریحی و امکانات بهداشتی درمانی، والدین باید قبل از تغییر کشور محل زندگی‌شان ۲ بار فکر کنند.

چه برای کار به خارج فرستاده می‌شوید، چه به دنبال یک ماجراجویی جدید برای خودتان و خانواده‌تان هستید، مهم است که نیازهای عزیزان‌تان، و هم‌چنین نیازهای خودتان را مد نظر قرار دهید. یکی از روشهای گرفتن اقامت دائم اوکراین برای خانواده روش فرزند خواندگی می باشد.

این روش بسیار محکم بوده و بسیار مناسب برای افراد متاهل میباشد. زوجین و خانواده های دارای فرزند میتوانند برای گرفتن اقامت دائم این روش را توسط موسسه حقوقی و مهاجرتی ره پویان عدالت انجام دهند.

 

مهاجرت به اوکراین و اخذ اقامت اوکراین

مهاجرت به اوکراین و اخذ اقامت اوکراین

اخذ ویزای کاری اوکراین

اقامت اوکراین از روش کار در اوکراین :اوکراین یکی از کشورهای اروپای شرقی است که مورد استقبال بسیاری از مهاجرین قرار گرفته اقامت کاری یکی از راههای گرفتن اقامت موقت در بسیاری از کشورهاست ولی در اغلب کشورها پروسه مهاجرت از طریق کاری و گرفتن اقامت بسیار پیچیده و طولانی است یا حتی نیاز به رفت و آمدهای متعدد می‌باشد در حالیکه روند گرفتن اقامت از طریق کاری در اوکراین راحتر و سریعترو کم هزینه تر از سایر کشورهاست.

ویزای تایپ سی یا کوتاه مدت اوکراین

ویزای تایپ C اوکراین :این نوع ویزا معمولا برای مقاصد بازدید گرفته میشود.ونیاز به دعوتنامه دارد که در هر دفترخانه ای (ناتاریوس)میتوان نسبت به انجام آن اقدام کرد.همه ی کسانی که دارای اقامت موقت ,دائم و یا تابعیت اوکراین راداشته باشند میتوانند شخصی را دعوت کنند.

ویزای کوتاه مدت اوکراین قابل تمدید نیست مگر اینکه شخص اقدام به گرفتن اقامت کرده باشد دراین حالت میتوان نسبت به تمدید آن تا صدور دوزویل اقدام نمود. ویزای تایپ سی از نظر تعداد دفعات ورود به اوکراین میتواند از یکبار ورود تا مولتی باشد. همچنین از نظر مقدار ماندن در اوکراین از یک هفته تا سه ماه طی یکسال صادر میشود.در هنگام پر کردن اپلیکیشن فرم تعداد دفعات سفروطول بازه ی ویزا مشخص می شود.

ویزای نوع D اوکراین

ویزای تایپ D اوکراین : ویزاهای نوع  D از ویزاهای بلند مدت می‌باشد که برای اهداف اقامتی از سفارت اوکراین اخذ می‌شود .‌در زیر به تعدادی از مهم‌ترین ویزاهای نوع دی میپردازیم .

 ویزای ازدواج با فرد اوکراینی                                               

 ویزای دانشجویی    

ویزای ثبت شرکت                     

ویزای مهاجرت                                         

ویزای همراه   

 

مهاجرت به اوکراین و اخذ اقامت اوکراین

مهاجرت به اوکراین و اخذ اقامت اوکراین

مهاجرت  به اوکراین از روش ثبت شرکت در اوکراین :

اقامت اوکراین از روش ثبت شرکت : سرمایه گذاری در این کشور به دلیل شرایط اقتصادی مناسب، انتخاب خوبی برای سرمایه گذاران است. این کشور ، چهارمین کشور در دنیاست که بیشترین میزان تحصیلات را دارد.

بیش از %70 جمعیت این کشور با سواد و دارای تحصیلات متوسطه یا بالاتر هستند.بزرگترین شهرهای اوکراین از جمله کیف و اودسا دارای چندین مراکز آموزشی معتبربوده که بستری براس ایجاد فرصت های شغلی مناسب همچنین از جهت اینکه این کشور در مرز اتحادیه اروپا قرار گرفته و از سوی دیگر طرفدار دولت غرب است.

اجرای اصلاحات و تقویت امنیت ملی و نهادها تمرکز کرده و موقعیت مناسبی برای تبدیل شدن به یک جریان موفق اقتصادی در آینده را داراست .از مهمترین صنعت جذب سرمایه گذار خارجی نیز میتوان به بخش کشاورزی اشاره کرد.

تماس با ما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.